• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SPM
    SPM --- ---
    WOJTYLA: neřikal jsi, že nečistíš? :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: spis sem to nejasne precetl, to nevis ze dneska neni in chapat jasne psany texty :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: ale ne na EDC ale na střelnici... já to napsal nák asi nejasně nebo co?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: tak to pak ten vozejk :))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    RIVAN: tak ja to pochopil tak ze pro wojtylu je na edc nejmensi velikost ta moje brasna a chce neco vetsiho. Jinak ale k batohu sem taky presel ze si neco budu muset poridit, jel sem si loni do praglu pro kahra s toudle brasnou vlakem (btw: prvni trida v railjetu je velka pecka, to se neda srovnat s nervovanim na d1) a je to desne neohrabany na pohyb v dopravnich prostredcich
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: futrál zásobníky vercajk, čištění, střelivo, hadr, podložku, záslepky blabla já nevim hodně no..:-)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    SIRIUS: Ja to taham v baglu, to mas tri kvery, strelivo, zasobniky, brejle pro me a pro kolegu, to samy sluchatka ... ale teda nosim to v baglu, olovo je tezka mrcha :D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: tyvole co proboha tahas?? Ja bezne nosim maxpedition fatboy a mam tam aji volno a to tam mam bezne kombinacky a podobne
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: jop jo no to je na mě mnimální velikost tahám sebou milion píčovin:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: v tom pripade taska na naradi od stanley na koleckach za litr v bauhausu, loocas to myslim treba ma
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ale vždyt to tu píšu přece:-) WOJTYLA:
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: mysleno kolik dlouhejch/kratkejch budes s sebou tahat?
    kasumi ma condora na 2 dlouhy a vypada dost dobre, nemit od 5.11 na dve, tak ho beru hned
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: hele mam neco jako totok:
    Compact Range Bag
    http://www.maxpedition.com/store/pc/Compact-Range-Bag-4p1583.htm
    koupil sem to tady vod taboracka, ale zda se me ze uz to nedelaj, nicmene je to takova velka mrdka, nema to ale kapsy na kvery nosim je v krabicich platsovejch jak sem je koupil at to nepodru a na to je to super, jinak je to zbytecne velky
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    WOJTYLA: Já mám futrály od Dasty, jen na kozlici mám takovej kufr, co ho měli v CZUB v Praze v akci. Kdo to vyrobil, netuším.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: nene nemohly... a jde mi o krátký zbraně + vercajk...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    WOJTYLA: tady nebo vedle byly fotky taktických střeleckých vozíčků, mohly by tě zaujmout jako pohodlnější alternativa :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: na střelnic pro dlouhé používám futrály od Condoru (v poměru cena/výkon dobrá volba), pokud jedu na závody kde jsou přesuny, tak mám batoh od Eberlestocku s pochvou pro pušku.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: no dovol?
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: mas vic zbrani?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    helejte volové, jakou požíváte střeleckou tašku na tahání vercajku na střelnici?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam