• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NELLI
    NELLI --- ---
    OTAKAR: mám ještě čerstvější údaje. Samozřejmě jsou v tom zahrnuty i Déčka.

    https://i.nyx.cz/files/00/00/16/56/1656238_ce7772be214d3bbc5e13.jpg?name=TC_legalni_zbrane.jpg
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OMNISLASH: Zde skutečná data, následuje trocha diskuze, ale asi stačí jak shrnuje kolega.
    [ ELECTRICKOTA @ PALNÉ ZBRANĚ - Nemoderovaná diskuze - 1. várka cca. 6000 hilzen. ]
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NELLI: diky
    NELLI
    NELLI --- ---
    OMNISLASH: pan "redaktor", zřejmě na něčí objednávku, napsal skvost, ve kterým se od začátku do konce manipuluje s daty jak z učebnice propagandy. Strhnul se shitstorm, kterej vyústil asi v patero modifikaci článku a nadpisu (což samo o sobě značí, že asi nebyl moc kvalitní), přičemž ale chlapci napojení na bakalovod pořád musí plnit zadání, takže článek je pořád manipulativní sračka, ale jako úlitbu tam přidali na konec článku něco jako vysvětlení a zároveň omluvu.

    Prostě klasickej výtvor, kvůli kterýmu se mediálním mrdkám říká zcela po zásluze mediální mrdky.
    Nic, kvůli čemu by se měl člověk vzrušovat.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    OTAKAR: a pro nas, co nechodime do klubu s 10000 novymi posty za mesic, slo by nejake shrnuti na dve tri vety? :)
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NELLI: Však v pořádku, já mu jen klidně, věcně a fakticky odpovídám, aby neměl mrzení, že tu z toho nebude mela :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    OTAKAR: klid, pán akorát trolí.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    DIVER: Pozdě, to už máme probrané a prokázané jako manipulaci s fakty, málo to tu sleduješ, respektive vedle.
    DIVER
    DIVER --- ---
    jenom si tu odložím a radši hned půjdu :)

    Skoro polovina pachatelů trestných činů se střelnou zbraní vlastní své pistole nebo pušky legálně. Stát chce dát jejich majitelům větší práva | Hospodářské noviny (IHNED.cz)
    http://archiv.ihned.cz/c1-65698580-skoro-polovina-pachatelu-ma-strelnou-zbran-legalne
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    dneska při příchodu do Parlamentu:

    (projdu rámem, zapíská to)

    "Dobrý, to bude asi pásek."
    "Chcete si mne projet?"
    "Ne, vy sem přece chodíte často, já si vás pamatuju."
    "Ale já jsem od těch zbraní, mně se nedá věřit!"
    "No právě, u vás by bylo divný, kdybyste nepískal!"
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SPM: no to ne, páč jak jsou ty kvery věčně zasraný tak sem tam nefungujou a je třeba je rozebrat a lehonce počistit:-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SPM: to ma pro nahodny lidi na strelnici, kdyby potrebovali, je to lidumil :))
    SPM
    SPM --- ---
    WOJTYLA: jestli by nestačilo ušetřit místo v tašce vyhozením vercajku na čištění :-D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SPM: nečistim... proč se ptáš...?
    SPM
    SPM --- ---
    WOJTYLA: neřikal jsi, že nečistíš? :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: spis sem to nejasne precetl, to nevis ze dneska neni in chapat jasne psany texty :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: ale ne na EDC ale na střelnici... já to napsal nák asi nejasně nebo co?
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    WOJTYLA: tak to pak ten vozejk :))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    RIVAN: tak ja to pochopil tak ze pro wojtylu je na edc nejmensi velikost ta moje brasna a chce neco vetsiho. Jinak ale k batohu sem taky presel ze si neco budu muset poridit, jel sem si loni do praglu pro kahra s toudle brasnou vlakem (btw: prvni trida v railjetu je velka pecka, to se neda srovnat s nervovanim na d1) a je to desne neohrabany na pohyb v dopravnich prostredcich
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SIRIUS: futrál zásobníky vercajk, čištění, střelivo, hadr, podložku, záslepky blabla já nevim hodně no..:-)
    RIVAN
    RIVAN --- ---
    SIRIUS: Ja to taham v baglu, to mas tri kvery, strelivo, zasobniky, brejle pro me a pro kolegu, to samy sluchatka ... ale teda nosim to v baglu, olovo je tezka mrcha :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam