• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    IAMTHELAW: tak z malorajdy by sio vystřelil v klidu... a na nějakou střelnici bychom ho propašovali pod kabátem:-)

    helejte co udelat nákou legraci v Družci v létě?
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    WOJTYLA: Psal, že synkovi je šest, takže s ostrejma si zastřílí težko, nehledě na provozní řády střelnic kam směj děti až od deseti...
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    HONCKA: To je dobrý, behem rekonstrukce si trezor jen přikryješ plachtou a při rekonstrukci si rovnou uděláš trezorovou místnost, protože plechovej trezor ti stejně pak bude malej :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HONCKA: no tak vidiš doražte všichni a zastřílíte si:-)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    WOJTYLA: klidně můžu
    BTW žena proti zbraním nic nemá v dohledné době si chcem dělat ZP oba dva, akorát chce, aby se to nevalelo dětem na dosah. Teď máme před rekonstrukcí, tak se mi nechce dělat nějaký provizoria.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HONCKA: no a nechceš se přidat se synkem k nějakýmu srazu Praha, Chloumek, blabla a vzit sebe i synka mezi lidi co měli s ženckejma trochu vetší štěstí a maj tedy reálný zbraně a nechat to kluka všechno vochutnat?...
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    WOJTYLA: brandys
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    HONCKA: Na pouti maj ty vzdouchovky nastřelený za roh, tak bude jen naštvanej, že mu to nejde... Kup vzduchovku, můžete střílet i na dvorku a klidně každej den :-)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    HONCKA: vodkad ses?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    HONCKA: Zkusil bych vyměnit ženu. Pak bys to vytáhl častěji a nemusel jsi mít zamykatelnou kůlnu.
    NJAL
    NJAL --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Sharpeho mam taky rad, zejmena ten zvlastni pocit, kdyz clovek vidi hrat Seana Beana, ktery tam prezije uplne vsechno a je neznicitelnej :-)) Kill or cure! :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TALPENNY: Díky za tip :)
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    SHADDIE:
    Strašná nalejvárna ale výborně se to četlo.
    Pamatuju si jak před útěkem ze zajetí mj. ještě promptně ošoustal nějakou francouzskou šlechtičnu .

    BTW desetkrát lepší než celej Hornblower bylo tohle resp. všechny tři díly
    Korzár Marten: Korzár Marten - I. díl: Černá vlajka - Janusz Meissner | Databáze knih
    http://www.databazeknih.cz/knihy/korzar-marten-korzar-marten-i-dil-cerna-vlajka-32563

    Je tam ÚPLNĚ všechno

    -bitvy (námořní a mnoho)
    -démonicky krutí Španělé
    -jezuiti/fráterníci kující pikle
    -zlí boháči
    -podrazácká šlechta
    -bizarní piráti
    -asi čtyři mocný romance z čehož jedna s indiánskou princeznou
    -souboje
    -hlavní padouch
    -dobrosrdečnej francouzskej pirát
    -poměrně detailní popisy plenění dobytejch měst
    -Francis Drake (samozřejmě)
    -Armada Invincible
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SHADDIE: No neke! Budu tvým dlužníkem!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Mám oba seriály na disku, mohu poskytnout :D
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SHADDIE: Jó Hornblwer, úplně si pamatuju jak jsem tajně doufal, že toho natočej víc :) Což mi připomíná, že o víkendu bych si moh dát malý opáčko. Díky za připomenutí ;)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Sharpeho střelci, ty mám vedle Hornblowera rád vod dětství :)
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    SHADDIE: Tuším, že sem onehdá někde čet, že v případě nouze a blízkosti nepřítele se do něj prostě napálilo tím nabijákem. Myslím že to bylo pěkně vyvedený v nějakym dílu ze sérky Sharpes s Seanem Beanem.

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: Expanzní předovka je celkem vtipna predstava :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: jinak na na všech akcích, který jsou s předovkama se střílí z ostrých, plně funkčních zbraní, ona totiž prakticky nejde vyrobit expanzní předovka. kromě toho z toho lítají papírové ucpávky,teoreticky tam hrozí větší pravděpodobnost,že z toho něco vyletí,byť jen hořící hajzlpapír. o artilerii nemluvě
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: já taky používám skládací vyterak doma na čištění, ale ten fakt nejde zapomenout v pušce, je delší než lauf a má velkou plastovou rukojeť ;-) boresnake tahám na bezprostřední protažení laufu na střelnici nebo právě na reenactment, ty slepaky děsně sviní.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam