• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    KENJIRO: Pripravou a schuzkou. Diskuzi si nech na jindy az bude cas/nalada, nikdo tady nechce nic stylem "ted hned", vsichni vime co je dulezite.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: to neni urcite mysleno zle, spis jen ze tu vetsina lidi vcetne me je napnuta jak struna a radi by nejaky novy info
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tak natvrdo. Za tři hodiny mám schůzku s klíčovým zákonodárcem, kterého budu přesvědčovat, aby pro nás zvedl ruku. Chcete, abych ty tři hodiny strávil přípravou, nebo diskusí na nyxu? Jestli to druhé, klidně řekněte, jestli to první, tak mi teď dejte pokoj.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MCFLY: nic proti kenjirovi, slusny "in your face" :)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MUXX: doufam ze zjemnili ten vzor na rukojeti u produkcnich kusu
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    MUXX: Pěkné, musím si z toho už někde vystřelit...
    MUXX
    MUXX --- ---
    Koukam, ze uz se zacla prodavat CZ P-10 C. Cena je 16100Kč.
    CZ P-10 C - Pistole - Produkty
    http://www.czub.cz/cz/produkty/pistole/cz-p-10-c.html
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MCFLY: nikde tam nepíše, že všechny informace. Dostal jsi informaci o existence informace, to třeba stačí. Takhle aspoň víš svůj životní cíl - že jednou, když budeš správné lidi znát dost dlouho, tak dostaneš onen magický zdroj informací, kde je vyjevena pravda o Směrnici.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KENJIRO: "Mimoto, máme tu i neveřejné fórum" - akorát, že do něj nikomu krom těch co znáš osobně přístup dát nechceš. Ano souhlas s XLACHTANEM to obecný tajnůstkaření je dost nezdravý. Budu ted za toho zlýho - co krom členských příspevků a případnýho pravidelnýho drobnýho daru musí člen dělat, aby si nepřipadal jen jako naprosto nedůležitá nicka a nenarazil na každým kroku na to, že info je pouze pro vyvolené. Tj. pokud chceš mít uzavřenou společnost pro řešení neveřejných LEX záležitostí, tak to každej chápe, ale to proč to omlacuješ ostatním o hlavu co týden to fakt netuším. Bud tedy rozdej přístup členům LEXu a nebo věty "máme tu i neveřejné fórum :-)" si nechej pro sebe, případně je piš tam. A až budeš tajnůstkařit příště, možná by ses měl zamyslet nad : http://gunlex.cz/o-lex/stanovy nejvíce nad článkem 5 odstavec 3.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jop. Mimoto, máme tu i neveřejné fórum :-)

    akorát teď úplně nemám čas se do něj vypisovat, protože makám na konkrétním souhrnu Směrnice pro střeleckou revui.
    NELLI
    NELLI --- ---
    XLACHTAN: politika. Myslet si o subjektu XY můžeš co chceš, ale pokud ho nějakým způsobem pořád potřebuješ, nemůžeš si o něj veřejně otírat držku. Kenjiro mě opraví, pokud se mýlím.
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    KENJIRO: hele nechci bejt nijak zlej, ale nejsem si jistej, jestli tohle LEXí tajnůstkaření, na které jsem v poslední době narazil několikrát, je úplně zdravá záležitost
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ZEPHEER: to je na delší diskusi mimo veřejné fórum.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Jen takový dotaz.
    Co ohledně směrnice dělá Český střelecký svaz?
    Kolik má tento svaz členů?
    Když si to tak vezmu, mělo by se jednat o jeden z největších svazů v republice.
    Protože se mi zdá, že hrají mrtvého brouka.
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    548,64 takze asi jj
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    VICHRON: to uz mas skoro jedno :)
    VICHRON
    VICHRON --- ---
    XMEDA: FYI 600 yardu neni 600 m. yard je jen 91,44 cm
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Rumunska plechovka na 600m

    Romanian PSL at 600 Yards
    https://www.youtube.com/watch?v=iBHelAqylbM
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    HONCKA: hele, pokud mas kulnu, tak tam musi bejt vzduchovka. Tak to v cechach chodi. A holky at se prizpusobi. V kuchyni taky mate mycku, ne? Protestovals proti tomu aby tam byla?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: ušetři mě tehle mouder prosimtě...-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam