• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    381007
    381007 --- ---
    NJAL: Aha :) už je to nějaký pátek co tu plynovku nemám... to je jiná historie, možná i trochu vtipnější, nicméně nepublikovatelná :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    381007: Wadie delaj ty peprovy a CS nabojky do plynovek :-)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    XMEDA: asi sel na kobyliskou strelnici? ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    wtf?

    Muž v uniformě VB střílel v pražských Kobylisích, zpacifikoval ho celník – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...z-v-uniforme-vb-strilel-v-prazskych-kobylisich-zpacifikoval-ho-celnik.html
    381007
    381007 --- ---
    NJAL: To neznám. U nás na maloměstě koupíš jen takovéty obyčejně běžné feferonové/chilli přípravky, omáčky, koření... Pak mám ale kamaráda maďara, který tahá jakousi "harrisu" od Indů (ta mi šmakuje moc), potom chodím k rákosníkům a ti mi prodávají po půlkilovkách mražené papričky a mojí oblíbenou sri-rachu omáčku (250ml mám tak na týden-14 dní, jsem schopnej si to dát i na palačinky)... A konec OT :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    381007: Takze odted uz jen tabasco od Wadie? :-D
    381007
    381007 --- ---
    SIRIUS: Vyhýbám se tomu, veřejně je vůbec nenabízím. Ne že by to nebylo technicky možné, ale jsou firmy, které se na to specializují, mají v tom hodně pokročilý vývoj a na můj vkus je tam moc velké riziko, že vlivem špatného střihu, nebo konstrukce se zasekne zbraň při tasení (a dotyčný se nestihne ubránit), nebo že při ukládání pistole do pouzdra dojde k výstřelu a spousty scénářů. Ne že bych pouzdro neuměl vymodelovat, a ušít, ale není to moje primární zaměření a když můžu, vyhýbám se tomu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    381007: ty sijes i pouzdra?
    381007
    381007 --- ---
    Kdysi, jako čerstvě plnoletý jsem si "omylem" vystřelil doma v obýváku (kde seděla moje matka astmatička, sestra alergička, její manžel a otec) z plynovky (pepřák). Měl jsem období, kdy jsem u sebe nosil plynovku na obranu (jaká to je pičovina jsem si tehdá samozřejmě nepřipouštěl). A když jsem ji dával nabitou do pouzdra (pistole neměla pojistku) tak se mi měkké nekvalitní hadrové pouzdro zdeformovalo, zachytlo se o spoušť a ozvala se rána. Mělo to pro můj život zásadní přínosy 1) viděl jsem v reálu 1:1 jak rychle dokáže parta lidí vyklidit nakořeněnou místnost 2) dávám si kurevsky bacha při jakékoli manipulaci s jakoukoli střelnou zbraní, 3) naučil jsem se šít pouzdra, která se nebortí, 4) fanaticky jsem si zamiloval konzumaci chilli papriček a feferonek :D
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    ja tuhle zazil "nechteny vystrel" v AVIMu - naky dva borci odnekud ze sudet, jednomu "to vystrelilo" kdyz to daval do pouzdra. No, spravci strelnice se trochu zvednul tlak a panove uz si u nej prej nezastrilej....
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    STENNY: pořád se ale nejedná o náhodný výstřel...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SKIDOV: poděkuj id SYNCRO, to je jeho know how :-)
    SKIDOV
    SKIDOV --- ---
    ERGOSUM:
    SPM:

    Kdo bezne nenosi, netusi co mu nahoda usije na hajzlu :o))))
    SPM
    SPM --- ---
    ERGOSUM: tak, já bych taky radši moc neodsuzoval... pokud to nevystřelilo samo, tak to jeho chyba je, nicméně myslim že už i tady jsme měli někoho s nechtěným výstřelem... takže, stát se může, holt někdo někdy tu chybu udělá...
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    KOUTLOSH: Jako jo. Měl si dát pozor. Ale není důvod mít z toho hysterák. Kdyby si vrazil do nohy vidle, nebo spadnul na krumpáč, tak kolem toho takový rozruch nebude.
    SKIDOV
    SKIDOV --- ---
    SHADDIE: Podobny problem na brokade - fungovalo to jako maly zazrak. Diky moc :o)
    SKIDOV
    SKIDOV --- ---
    KOUTLOSH: V klidu, to je v Praze :o))) Tam se ti deje takovych veci :o)))
    SKIDOV
    SKIDOV --- ---
    KOUTLOSH: Taky tu pseudokulturu nesnasim... Tady se mluvi mozna o salinkarte, stramplich, ale tim to konci...
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SPM: Ostravak kery napiše "pyčo" by zaslužil pazury urazit až u same prdele...
    SPM
    SPM --- ---
    SHADDIE: na to že byl z ostravy, tak tam ani jednou nenapsal "pyčo" - to je celkem "ůspěch" :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam