• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Jak psal McMoucha, spodek(montáž) se dokupuje. Už si ale nevzpomenu k čemu šroubky přikládali, jestli k montáži nebo Kolimáru, každopádně tam byly.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: spodek to nemá, musí se dokupovat adapter, též jsem jej vlastnil :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: Sle jo sroubovacek tam je kolecko tam je vsechno tam je. Sroubky tam nejsou. Adapter vomlacenej. Ale ja to chci dat na pusku. Kdyz mi posle sroubky budu s timasi ok. Hele a ten tvuj kolimator mel spodek nebo jen ten adapter?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jsem si rikal ze je mi povedomej, ten jsem nedavno prodal Pivcovi, mel jsem ho na pumpe a ani po tom nebyl tak vojebanej jako ten tvuj, navic prisel v krabicce se sroubky sroubovackem a koleckem na zastrel. Spolu s manualem. Vrat jim ho. Já jej kupoval z Binoxu.
    VICHRON
    VICHRON --- ---
    WOJTYLA: v obsahu baleni sroubky neuvadeji, takze ojebavaj asi vsechny a tobe navic poslali pouzitej omlacenej adapter. takze byt tebou tak jim zavolam a slusne se zeptam a pak bych jim to poslal na reklamaci. btw postovny jsou povini hradit oni pokud je to opravnena reklamace.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Bohužel správná odpověď je že tě ojebali. Co je to za kolimoš?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak mi dorazil vcera kolimator a ten base plate. Helejte nez se zacnu definitivne vztekat. Nemel by ten kolimator mit spodni desku nejakou a nemely by k nemu bejt sroubky aby se to prichytlo k adapteru a nemel by ten adapter bejt nevomlacenej???
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    dokonce předložil toto.

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: je to pacient Bohnic pokud vím a měl plynovku bruni. u policajtů známá postavička, hroznej fanda VB a sběratel.

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Top Secret WWII Machine Guns: The Norm and Welgun
    https://www.youtube.com/watch?v=xWfvixdbHgk
    381007
    381007 --- ---
    NJAL: Aha :) už je to nějaký pátek co tu plynovku nemám... to je jiná historie, možná i trochu vtipnější, nicméně nepublikovatelná :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    381007: Wadie delaj ty peprovy a CS nabojky do plynovek :-)
    DOTCOM
    DOTCOM --- ---
    XMEDA: asi sel na kobyliskou strelnici? ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    wtf?

    Muž v uniformě VB střílel v pražských Kobylisích, zpacifikoval ho celník – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...z-v-uniforme-vb-strilel-v-prazskych-kobylisich-zpacifikoval-ho-celnik.html
    381007
    381007 --- ---
    NJAL: To neznám. U nás na maloměstě koupíš jen takovéty obyčejně běžné feferonové/chilli přípravky, omáčky, koření... Pak mám ale kamaráda maďara, který tahá jakousi "harrisu" od Indů (ta mi šmakuje moc), potom chodím k rákosníkům a ti mi prodávají po půlkilovkách mražené papričky a mojí oblíbenou sri-rachu omáčku (250ml mám tak na týden-14 dní, jsem schopnej si to dát i na palačinky)... A konec OT :D
    NJAL
    NJAL --- ---
    381007: Takze odted uz jen tabasco od Wadie? :-D
    381007
    381007 --- ---
    SIRIUS: Vyhýbám se tomu, veřejně je vůbec nenabízím. Ne že by to nebylo technicky možné, ale jsou firmy, které se na to specializují, mají v tom hodně pokročilý vývoj a na můj vkus je tam moc velké riziko, že vlivem špatného střihu, nebo konstrukce se zasekne zbraň při tasení (a dotyčný se nestihne ubránit), nebo že při ukládání pistole do pouzdra dojde k výstřelu a spousty scénářů. Ne že bych pouzdro neuměl vymodelovat, a ušít, ale není to moje primární zaměření a když můžu, vyhýbám se tomu.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    381007: ty sijes i pouzdra?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam