• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: dám mu šanci příští týden, protože jako jediný ze dvou eshopů má optiku, co chcu, skladem i s montáží a zároveň jediný je v Praze, tedy mi může dát optiku do montáže a efektivně tak vyřešit absenci momenťáku u mě doma.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: v poradku, tvuj nazor
    ja jenom vim, v cem je ten problem (a ono jich je vic, ale neni na mne to ventilovat ven) a proto k tomu mam trpelivost (taky mi nebere pokazde telefon a nekdy mu reakce trva) a rikam to i proto, abys tomu treba dal za nejakou dobu dalsi sanci :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NELLI: s armedem mi mluvíš z duše :) Na druhou stranu mají velký výběr, hodně věci skladem (a není problém objednat) a mám je pár stanic metrem od práce, takže se tam tu a tam otočím :)

    WOJTYLA: a co bys chtěl víc než "že s nima nejsou problémy, ochotně poradí a komunikují"? Ceny typicky odpovídají typům prodávaného zboží, lokalita je subjektivní výhoda.

    KASUMI: Já vím, ale, nezlob se na mě, tohle je jejich problém, já to vnímám jako nevýhodu, protože mi to vadí a komplikuje s nimi jednání. Možná by jim stačilo přijmout nějakou administrativní sílu, která vyřeší spoustu papírování, objednávek a podobných věcí okolo, což teď řeší Vavrečka osobně (a je to škoda). Celý to zbytečně shazuje úroveň služeb, která je, pokud si konečně najde čas, poměrně vysoká.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NELLI: hezkej seznam

    s alfatactical i armed uplnej souhlas :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: CERMI_FOX: ja bych k tomu rada podotkla, ze BP ma problem s tim, ze nema lidi a nemuze sehnat kvalitni, proto je to takovy "nemame cas" :( proste maji tech zakazniku moc na to, jakym stylem funguji (pokecaji, ukazou, vysvetli)..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: to tu bohužel nemám :-(
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: tak jestli to máš na SA58, tak tam bude metrika, a kolimátor by to měl mít napsáno v datasheetu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NELLI: tak zjistit to nemám jak, ale vzhledem k tomu že je to Polskej kolimátor řekl bych že metrický a samozřejmě je tam vyzkoušim napřed... já možná vypadám jako uplněj kokot ale nejsem.-)
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: myslet znamená víš co... ;) pokus máš jenom jeden a rvát metrický šrouby do imperiálních závitů (a vice versa) bývá vcelku fatální.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SYNCRO: a pročs to proboha, pámbu mě netrestej, přihlašoval??

    (pane plukovníku to je jen teoretická otázka samozřejmě...)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NELLI: myslim si že metrický...
    SYNCRO
    SYNCRO --- ---
    SHADDIE: Pro případné další "restaurátory" sem dám to, co jsem ti psal v pm.

    Nastříkám wd na zkorodované místo, nechám chvíli (5 min) působit. Nastříkám wd na cíp toho abrazivního spodku kuchyňské houbičky a decentně čistím, dokud není vše zaprasené rozpuštěnou korozí. Otřu papírovou utěrkou, znovu nastříkám a pokračuju pořád dokola, dokud není hrubá živá koroze pryč. Potom dočistím tou molitanovou stranou houbičky, zase stejný postup - nastříkat, šmrdlat, otřít a znova. Houbička se postupně drolí, takže odstřihávám roztrhanou část. Trvá to dlouho, protože se snažím být co nejšetrnější, ale zatím pustila každá rez. Když je to něco opravdu šíleného, beru to nahrubo mosazným kartáčkem, ale vždycky nejdřív nechám tu rez rozmočit wd, nikdy to nedřu nasucho. Než hodně tlačit a odřít to, radši déle šmrdlat. Zvěrstva typu kartáč na vrtačce, ocelový kartáč a podobné speciality samozřejmě nebrat. Jediné, kde je třeba dávat pozor, je když je v dosahu dřevo (třeba střenky), protože kontakt s wd ho může ztmavit, jak se do něj vpíjí s tou rozpuštěnou rzí (zvlášť, když není vhodně povrchově upravené).

    Výsledky viz. obrázek...

    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: metrický, nebo imperiální? Jestli imperiální, tak zajeď do Fabory ve Strašnicích, je to jedinej krám v ČR, kterej imperiální spojovací materiál vede.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    SHADDIE: bratře nemáš v Bearece šroubky bude to tak M3?? se zapuštěnou hlavou?:-))
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: zkusím dát k dobrému své zkušenosti za poslední 3 roky, třeba ti to příště pomůže:

    Alliancze - velmi slušné jednání ("ano, pane", "samozřejmě, pane", "objednáme, pane"). Zaslechl jsem nějaký historky, že to dřív byla pěkná parta vykuků, ale to může bejt klidně jedna paní povídala. Jestli na tom bylo vůbec kdy co pravdy, tak to dneska už spíš neplatí. Nakupuji tam relativně často a nikdy jsem s nima neměl problém. Akorát jednou, když jsem měl podezření na vadnej kolimátor od Vortexu, kterej jsem u nich kupoval, tak mě rovnou vyfuckovali do Bestpatronu, páč Bestpatron je Vortexí dealer v ČR a beztak by to posílali jim.
    Nakoupil jsem tam za desítky tisíc.

    Bestpatron - velmi dobrý a slušný jednání. Nikdy nic nebyl problém. Nově ale neberou hotovost, což může být problém. Obecně jsou ale dost předražený.
    Nakoupil jsem tam za desítky tisíc.

    Lira (Motol) - super jednání, velká ochota. Pokud nastal problém, okamžitě ho řešili. Dokonce mi jednou otevřeli i před otevíračkou, když mě viděli venku stepovat před krámem.
    Nakoupil jsem tam za desítky tisíc.

    Beareka - Pan domácí umí bejt jako mílius, stejně tak, pokud ho chytneš v náladičce, ti umí dát během půl minuty podprahově najevo, že seš turbokokot a že ho sereš jenom svojí existencí.
    Prodavači se tam měněj jak ponožky, takže záleží, v jakým období tam přijdeš. Dřív tam byl pekelnej chaos, kterej nasíral spoustu lidí.
    Aktuálně tam maká Shaddie, takže se lze přes něj domluvit jako člověk.
    Já osobně tam mám ještě jiný kanály, díky tomu jsem tam nechal už určitě přes sto tisíc.

    gunner.cz (Svitavy) - nechal jsem se tam napálit. Prodali mi jetou pušku zabalenou jako novou. Měl jsem tenkrát čerstvě ZP a tyhlety věci jsem si neuměl pošéfovat. Dneska bych je samozřejmě poslal do prdele.
    Tam už ani krabičku nábojů. Nebrat.
    Nechal jsem tam desítky tisíc.

    Alfatactical - to je spíš army shop, ale kvéry a doplňky jedou taky. Velmi dobrý jednání, vždy proběhlo vše v pořádku. Jedinej jejich nešvar je, že občas mají skladem uvedeno něco, co skladem nemají. Telefony ale zvedají a aktivně vše řeší.
    Nechal jsem tam tisíce.

    Armed - to samý co Alfatactical. Občas tam kupuju, ale narovinu, mám z těch typů na prodejně divnej pocit. Jsou takoví nemastní neslaní. Problémy ale s nima nejsou. Jdu tam ale pouze, pokud nemám na výběr nic jinýho.
    Nechal jsem tam tisíce.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    ELECTRICKOTA: To sem poznal taky, když sem s ZP v tisku okoukával co má v krámě a slintal nad sfp9. No a když sem tam pak přišel, že sem si na huntingu pořídil jetou ČZ a potřebuju nějaký věci na čištění a krabku nábojů, bylo mě předvedýno jak vypadá reálný jednání :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CERMI_FOX: No prave a proto ze casto lidem staci "ze s nima nejsou problemy" tak proto tu ten zakaznickej servis vypada tak jak vyoada:-))
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOJTYLA: že s nima nejsou problémy, ochotně poradí a komunikují. Červenej koberec ani rozkuřovačku nepotřebuju.

    LUCKYBSD: no já s nima mám jen blbý zkušenosti, vše je problém "nemám čas, zavolejte příští týden". Tak ať si najme dalšího vořecha. Když jsem tam byl minule (poprvé a zatím naposled), tak jsem čekal asi půl hodiny, než si na mě udělá čas - přestože jsme byli domluvení na konkrétní hodinu. I tak asi optiku na AR vezmu od nich, protože další možnosti jsou výrazně komplikovanější.
    Asi se chová jinak k lidem, co u něj kupujou ARka za 100k každý půlrok a mezitím optiky a blbosti za dalších 100k :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: vubec se s nim nemazli, jak pise Kota, odstoupeni do 14-ti dni, nebo 50% ceny back, dodal nekompletni, použity - nasrat. Tohle si prodejce nema dovolit. Pokud to necháš bejt jen jej utvrdíš v tom že to může dělat vesele dál.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: prostě mu to posli zpatky, do mailu mu napiš že dnes mu to posíláš a odstupuješ od kupní smlouvy bez udání důvodu, a on ti do 14 ti dnů musí vrátit chechtáky.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: best patron zatim dobry, milej pan po telefonu, dohodnuto vse k me spokojenosti, uvidim jak mi mr. Vavrecka usadi toho Vortexe na ARko, ale zatim jedinej problem je to, ze nejsou v EET, takze musis objednat pres eshop a poslat penize prevodem, to me jako docela obtezuje, ale jinak za me zadnej problem (zatim)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam