• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    LUCKYBSD: Hele asi zkusim koupit celej adapter v tom karline esli k tomu budou ty sroubky a tendle vokoussnej poslu zoet Sykorovi at mi vrati prachy. Predpokladam obsem ze se sem ou bude hadat a bude neprijemnej. Pac uz jsem s nim mluvil jednou po telefonu kdyz jsem zkistival proc moje objednavka uz tejden neni vyrizena.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    WOJTYLA: jojo a me se pak ostatni divi, ze si to radsi nakoupim v USA, protoze zaruku mas i tak, jen se nemusis hadat s mistnim dementem, jestli ti to milostive vezme na reklamaci, ale na druhou stranu nasel jsem si par fajn ceskejch prodejcu, za kterejma rad jezdim, ale je jich fakt na prstech jedne ruky

    Jinak ta delta je fajn, zrovna vcera mi o tom rikal kamarad, protoze jsme planovali podobnej otevrenej od vortexu kterej stoji 7k :)) pak napis dojmy prosim
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Já jsem taky milej, když vidím že z tebe vytáhnu prachy :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    CERMI_FOX: nahod náký prosimtě:-)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    WOJTYLA: to není pravda, mnoho prodejců je v pohodě, milí, objednají klidně i něco mimo nabídku apod. Tedy alespoň v Praze.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Na to jsem přišel celkem krátce po získání ZP, světlé vyjímky jsou ale bohužel jen na kusy napříč ČR.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: bych se pochcal z přístupu prodejšů zbraní a příslušenství... naprostá šílenost všichni do jednoho kokoti...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: GLHF :(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hmmm tak v Binoxu mě poslali doprdele, že si prej mám dojít do železářství.,... nevíte jaký šroubky tam patřej?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: hmmm stavim se do karlína do binoxu snad budou mít šroubky extra...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    MCFLY: ok... asi dává smysl...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Jak psal McMoucha, spodek(montáž) se dokupuje. Už si ale nevzpomenu k čemu šroubky přikládali, jestli k montáži nebo Kolimáru, každopádně tam byly.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    WOJTYLA: spodek to nemá, musí se dokupovat adapter, též jsem jej vlastnil :)
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: Sle jo sroubovacek tam je kolecko tam je vsechno tam je. Sroubky tam nejsou. Adapter vomlacenej. Ale ja to chci dat na pusku. Kdyz mi posle sroubky budu s timasi ok. Hele a ten tvuj kolimator mel spodek nebo jen ten adapter?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Jsem si rikal ze je mi povedomej, ten jsem nedavno prodal Pivcovi, mel jsem ho na pumpe a ani po tom nebyl tak vojebanej jako ten tvuj, navic prisel v krabicce se sroubky sroubovackem a koleckem na zastrel. Spolu s manualem. Vrat jim ho. Já jej kupoval z Binoxu.
    VICHRON
    VICHRON --- ---
    WOJTYLA: v obsahu baleni sroubky neuvadeji, takze ojebavaj asi vsechny a tobe navic poslali pouzitej omlacenej adapter. takze byt tebou tak jim zavolam a slusne se zeptam a pak bych jim to poslal na reklamaci. btw postovny jsou povini hradit oni pokud je to opravnena reklamace.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Bohužel správná odpověď je že tě ojebali. Co je to za kolimoš?
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam