• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Me to sviti skoro az nesmyslne moc. Bude chybny kus:(
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    WOJTYLA: Jesli to měl bejt novej kus, tak proč myslíš, že ho asi někdo vrátil. (pochybuju že by byl novej takhle omlácenej)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Vidíš v místnosti? Pak by měl kolimátor svítit stabilně, vypíná se až opravdu v hodně velký tmě.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Dopytle tak ke ten kolimator asi rozbitej nebo nevim. Vymenil jsem baterku chvili nesvitil a pak svitil aoka poblikal a ted uz zas nesviti.
    Nebo je tu nakej trik se svetlem kterje nechapu?
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    SPM: jsou dva druhy strelcu. Ti, kdo uz vystrel z nedbalosti meli, a ti kdo na nej cekaj.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    WOJTYLA: Určitě jí vyměň, stojí pár kaček. (Teda, doufám, já mám ve všech kolimátorech CR2032, co je v tomhle, to nevím) A očisti kontakty.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak je tam. Zatim s provizornima sroubkama zejtra mi dorazej origis ktery svete div se nejsou soucasti baleni.

    Cemu nerozumim je ze ta tecka je hodne slaba s tak jako chvilema poblikava a nekdy uplne zmizi muze to bejt bererkou?

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak volove volal mi pan Sykora a moc se omlouval mrzelo ho to a rikal at to poslu zpet tu zakladnu ze mi posle jinou kompletni nepozkozenou. Vyborny jednani tak jak si ho predstavuju.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZEPHEER: já znám jen pražskou pobočku, kde mi navíc vyhovuje, že zbraňový eshop řeší po práci, takže se s ním vždy domluvím na nějaký večerní čas a zajedu k němu do kočárkárny a nemusím se přizpůsobovat žádné blbé otvíračce, která končí v 1700 :)
    Teď s nima zrovna řeším nějaké ND a domluva skvělá, všechno vysvětlí a pošle.

    Brýmová má výhodu, že bere karty a je na metru.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CERMI_FOX: ono zase kazda takova sila se musi zaplatit a z pozice zamestnavatele chapu ze takovy uvazovani je sakra slozity a proste nekdo se rozhodne ze holt bude mit zakazniky co se prizpusobi jeho systemu fungovani a ostatni holt odpadnou. Vono se s tim smir je proste obcas vlastne rozumna politika i kdyz te to muze srat
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Dále ještě Igor Lenikus v UB. Super ceny na ČZ, trochu pomalejší poštovní domluva, práci rozumí, mohu doporučit. (cokoliv od ČZ budu brát od něj).
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Ja fandim Perun Arms ;-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Za sebe můžu říct, že jednáním, ochotou jsem byl spokojen v Qins a ProArms, dřív mi nevadila ani Brýmová i přes specifickou komunikaci, ale vzledem k tomu že přestali aktualizovat sklad proti webu a už se mi tam opakovaně stalo že neměli věci které měli deklarováno že mají, tak už raděj chodím jinám.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    CERMI_FOX: S Qunsem Prostějov mám dobré zkušenosti - kupoval jsem si u něj K-100. Podniká z bytu, nechal mi omakat kompletní nabídku GP, kompletně se mnou projel sborku rozborku (sborka je zrovna u K-100 docela problém z důvodu pružiny).
    Nakonec jsem u něj ještě koupil 1000 nábojů a odcházel jako soumar.
    SYNCRO
    SYNCRO --- ---
    WOJTYLA: Protože jsem zákonadbalý občan, pane plukovníku! To je ta jediná správná odpověď 8-) Jinak jsem to ale neamnestoval já, nýbrž paní na Vysočině, které to zbylo po zemřelém manželovi v kůlně. Já to jenom vyčistil a opečovávám to ve sbírce.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KASUMI: dám mu šanci příští týden, protože jako jediný ze dvou eshopů má optiku, co chcu, skladem i s montáží a zároveň jediný je v Praze, tedy mi může dát optiku do montáže a efektivně tak vyřešit absenci momenťáku u mě doma.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: v poradku, tvuj nazor
    ja jenom vim, v cem je ten problem (a ono jich je vic, ale neni na mne to ventilovat ven) a proto k tomu mam trpelivost (taky mi nebere pokazde telefon a nekdy mu reakce trva) a rikam to i proto, abys tomu treba dal za nejakou dobu dalsi sanci :)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NELLI: s armedem mi mluvíš z duše :) Na druhou stranu mají velký výběr, hodně věci skladem (a není problém objednat) a mám je pár stanic metrem od práce, takže se tam tu a tam otočím :)

    WOJTYLA: a co bys chtěl víc než "že s nima nejsou problémy, ochotně poradí a komunikují"? Ceny typicky odpovídají typům prodávaného zboží, lokalita je subjektivní výhoda.

    KASUMI: Já vím, ale, nezlob se na mě, tohle je jejich problém, já to vnímám jako nevýhodu, protože mi to vadí a komplikuje s nimi jednání. Možná by jim stačilo přijmout nějakou administrativní sílu, která vyřeší spoustu papírování, objednávek a podobných věcí okolo, což teď řeší Vavrečka osobně (a je to škoda). Celý to zbytečně shazuje úroveň služeb, která je, pokud si konečně najde čas, poměrně vysoká.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NELLI: hezkej seznam

    s alfatactical i armed uplnej souhlas :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: CERMI_FOX: ja bych k tomu rada podotkla, ze BP ma problem s tim, ze nema lidi a nemuze sehnat kvalitni, proto je to takovy "nemame cas" :( proste maji tech zakazniku moc na to, jakym stylem funguji (pokecaji, ukazou, vysvetli)..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    WOJTYLA: to tu bohužel nemám :-(
    NELLI
    NELLI --- ---
    WOJTYLA: tak jestli to máš na SA58, tak tam bude metrika, a kolimátor by to měl mít napsáno v datasheetu.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NELLI: tak zjistit to nemám jak, ale vzhledem k tomu že je to Polskej kolimátor řekl bych že metrický a samozřejmě je tam vyzkoušim napřed... já možná vypadám jako uplněj kokot ale nejsem.-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam