• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    WACLOSH: tvoje bába strhne metrickejma... samozřejmě to byly M4 šrouby...
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    NELLI: To pozna az to strhne tema metrickejma haha
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PIVECEK: Poslu to dopice.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    Jeste muzes kouknout, jestli neni bordel na diode.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    WOJTYLA: Me to sviti skoro az nesmyslne moc. Bude chybny kus:(
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    PISTA1: Vomlacena byla ta zakladna ta je zvlast ale poslu mu to zoet.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    WOJTYLA: Jesli to měl bejt novej kus, tak proč myslíš, že ho asi někdo vrátil. (pochybuju že by byl novej takhle omlácenej)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Hele jako smrdí to už od začatku, dostal jsi nejakej vracenej shit kousek. Jak jsem uz jednou psal, vrat ho!
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    ELECTRICKOTA: Jo vidim. Nechapu to kurva.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    WOJTYLA: Vidíš v místnosti? Pak by měl kolimátor svítit stabilně, vypíná se až opravdu v hodně velký tmě.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Dopytle tak ke ten kolimator asi rozbitej nebo nevim. Vymenil jsem baterku chvili nesvitil a pak svitil aoka poblikal a ted uz zas nesviti.
    Nebo je tu nakej trik se svetlem kterje nechapu?
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    SPM: jsou dva druhy strelcu. Ti, kdo uz vystrel z nedbalosti meli, a ti kdo na nej cekaj.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    WOJTYLA: Určitě jí vyměň, stojí pár kaček. (Teda, doufám, já mám ve všech kolimátorech CR2032, co je v tomhle, to nevím) A očisti kontakty.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak je tam. Zatim s provizornima sroubkama zejtra mi dorazej origis ktery svete div se nejsou soucasti baleni.

    Cemu nerozumim je ze ta tecka je hodne slaba s tak jako chvilema poblikava a nekdy uplne zmizi muze to bejt bererkou?

    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    Tak volove volal mi pan Sykora a moc se omlouval mrzelo ho to a rikal at to poslu zpet tu zakladnu ze mi posle jinou kompletni nepozkozenou. Vyborny jednani tak jak si ho predstavuju.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZEPHEER: já znám jen pražskou pobočku, kde mi navíc vyhovuje, že zbraňový eshop řeší po práci, takže se s ním vždy domluvím na nějaký večerní čas a zajedu k němu do kočárkárny a nemusím se přizpůsobovat žádné blbé otvíračce, která končí v 1700 :)
    Teď s nima zrovna řeším nějaké ND a domluva skvělá, všechno vysvětlí a pošle.

    Brýmová má výhodu, že bere karty a je na metru.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CERMI_FOX: ono zase kazda takova sila se musi zaplatit a z pozice zamestnavatele chapu ze takovy uvazovani je sakra slozity a proste nekdo se rozhodne ze holt bude mit zakazniky co se prizpusobi jeho systemu fungovani a ostatni holt odpadnou. Vono se s tim smir je proste obcas vlastne rozumna politika i kdyz te to muze srat
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Dále ještě Igor Lenikus v UB. Super ceny na ČZ, trochu pomalejší poštovní domluva, práci rozumí, mohu doporučit. (cokoliv od ČZ budu brát od něj).
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    Ja fandim Perun Arms ;-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Za sebe můžu říct, že jednáním, ochotou jsem byl spokojen v Qins a ProArms, dřív mi nevadila ani Brýmová i přes specifickou komunikaci, ale vzledem k tomu že přestali aktualizovat sklad proti webu a už se mi tam opakovaně stalo že neměli věci které měli deklarováno že mají, tak už raděj chodím jinám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam