• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PAN_KACHNA: na youtube jsou videa.. kdyz je hezky, tak to spis bude bliz k black friday :D
    PAN_KACHNA
    PAN_KACHNA --- ---
    XMEDA: Jak ta akce vypada v praxi? Zajima me, jestli je tam primerene lidi vuci streleckym stavum/predvadecim pultum nebo jestli to vypada jako black friday v americe...radi bychom se tam s kamaradem podivali, na druhou stranu v pripade, ze sou tam davy lidi, na kazdej kousek se tam stoji 20 minut fronta, vetsinu casu prostojis uprostred davu lidi a kazdejch 30 vterin ti nekdo slapne na nohu nebo do tebe vrazi, to bychom asi nechali klidne plavat...nemame to uplne za rohem, proto se ptam, jinak bychom vyrazili bez otazek a obrazek si udelali sami na miste...predem dik za info
    XMEDA
    XMEDA --- ---

    NAVARA
    NAVARA --- ---
    kdo obsazuje křesla v esd?
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KASUMI: No, jenomže v našem případě se do toho sere ještě ta britská protizbraňová grupa a tu financuje Soros ..
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    HARIUS: ano, ja si vazne myslim, ze ESD muze jit proti komisi
    a jakoze to dela...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: ... na platných právních normách a lisabonské smlouvě je nezávislý zcela jistě :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    HARIUS: ne, to se mi nechce verit. evropsky soud je preci zcela nezavisla instituce.. .. .. .. :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ZEPHEER: to nema s demisi nic spolecneho
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZEPHEER: Tak že to evropský soud smete, to je jasné od začátku, nebo si tu někdo vážně myslí, že by šel ES proti Junckerovi ?
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Pokud to neudělá, tak vše, co Chovanec pro ČSSD poslední dobou udělal je rovnou spláchnuto do haj...
    Ale už to vidím.
    Vláda v demisi podává žalobu na směrnici EK. Evropský soud to rovnou smete ze stolu. Sorry za můj pesimizmus, ale ...
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    HARIUS: Muzou to udelat i v demisi, a byli by sami proti sobe kdyby to pred volbama neudelali.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    ZEPHEER: To je přesně to, co jsme nepotřebovali. Ozubená pleš je kokot.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Tak by mne zajímalo, jak to bude s žalobou proti směrnici EK.
    Bohoušek skopl vládu..
    Žaloba asi nebude..
    SPM
    SPM --- ---
    MUXX: funguje to úplně primitivně. Ten podavač v zásobníku má takový výstupek, takže když se vystřelí poslední náboj, tak zásobník tlačí ten záchyt závěru nahoru a závěr jak letí dozadu, tak ho to zachytne. A stejně tak můžeš kdykoliv ten záchyt tlačit nahoru rukou a stáhnout závěr - udělá to přesně to samé.
    FURAN
    FURAN --- ---
    MUXX: V pořádku.
    MUXX
    MUXX --- ---
    FURAN: V cem konkretne je problem? V manualu, na kurzu a ani v zakone :) jsem to nevidel. ZP nemam a nemam si to ted kde zkusit. Klicova slova pro google jsem nevedel. Zahlednul jsem to na videu a zajimalo me jak to funguje.
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    EL_CHUPAKABRA:
    To nemáme ale pokud antigun kamarád umí anglicky může si projet třeba tohle,
    cca 30 případů jen USA,co se NO/KN týká jsou to jen v USA statisíce případů ročně.
    UPDATED: Compiling Cases where concealed handgun permit holders have stopped mass public shootings and other mass attacks - Crime Prevention Research CenterCrime Prevention Research Center
    http://crimeresearch.org/2016/09/uber-driver-in-chicago-stops-mass-public-shooting/
    FURAN
    FURAN --- ---
    FURAN: Jste mi zkazili humorný večer :( Už jsme tu kdysi četli o expertech, kteří neumí vystavit závěr. Možná by ani neměli dosáhnout na spoušť :)
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Prosím pěkně, po víkendu je moje google-fu nějak oslabeno a do diskuze s antigun kamarádem hledám KENJIRUV výčet kdy civil zabránil, nebo zmírnil útok šíleného střelce. Nemáte někdo po ruce odkaz? Sím sím.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam