• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: nebo jako walther.. krasnych 1200 :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nicméně chápu, že je to celkem masakr pro lidi co třeba nemají čízu na kterou stojí zásobník 500kc a méně, oproti Hecleru, STI a dalším kde je to 1500kc+
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: 3 do hlavní bohatě stačí, jezdím třetí sezonu IPSC a dokoupil jsem čtvrtý pro případ že by se jeden vysypal až tento týden, před mojím prvním lvl 3

    Do malé pistole pro LOSky je potřeba jich více no, protože dva jsou minimum, ale pak se objeví nějaké redukované gongy v leže skrz tunel jako loni v Opařanech a je to past:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    and now for something completely different:



    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: kde stojí zásobník do kosy stovku??? Chci!
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    No jo, jsem ostuda, mám jen 3 zásobníky do hlavní pistole a 2 do EDC :(
    Když oni jsou hrozně drahé, nechápu, jak takový malý zásobníček může stát 800Kč, když zásobník do kosy stojí stovku a krásný PMAG s oknem asi 600.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    GILHAD: A pro dlouhou doporučuje směrnice náboj na 10 zásobníků. :-D
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    XMEDA: Pro pobocni zbran nepochybne :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TIGER: 5 zasobniku pro hlavni zbran je tak minimum.. ne? :)
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    LUCKYBSD: Dík
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX:
    TUILE:
    To jste mě nepotěšili. Další zásobníky se mi moc kupovat nechce :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: 12 ran jen v případě, že každý kov dáš na první dobrou a nebudeš opravovat žádný terč :) Takže to chce ještě třetí pro případ, že by se zas tolik nedařilo.
    TUILE
    TUILE --- ---
    TIGER: 12 ran. Idealni sou tri, pokud planujes kovy resit do spadnuti :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX: V pravidlech jsem se dočetl, že pistolová situace má být maximálně na 12 ran. Přinejhorším si v krytu napáskuju.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: těžko říct, byl jsem jen na ipsc :) proto se chystám na losík, abych se naučil všechny ty kryty a procedury a zjistil, jak to funguje
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX: Na IPSC nemám ambice, ani lis na přebíjení :) Spíš jsem chtěl zkusit nějakej menší závod v kategorii malá pistole. Něco trochu jinyho jak klidovy střílení na klasicky terče. 2x7 nábojů na jednu standardní LOS situaci nestačí?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: na závody (aspoň teda ipsc) to nicméně chce 3 zásobníky :)
    TIGER
    TIGER --- ---
    Taky přemýšlím o tom, že bych zkusil svýho prvního LOSáka. Po 14 měsících od objednání mi přišel druhej zásobník k pistoli (Ruger), takže účasti na soutěži už mi nic nebrání.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: tři mi přijdou rozumný :)

    KASUMI: taky si myslím, že v tom bude něco jiného, že jsem to jen nepochopil. Na pistolovým losu jsem právě nikdy nebyl, tak nemám srovnání, ale přijde mi jako blbost, aby tam byly 2x dlouhé situace jako na ipsc.
    Ale jsem zvědavý, myslím, že to bude zábava pro mě jako totálního začátečníka :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: to je nesmysl
    je to losik
    pro zacatecnicky
    nebude to mit extremnejsi podminky nez los :)
    nejspis je tam chyba nebo je to blbe napsany :)
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    sam jsem na jednom losiku byl (jen jako divak) a prislo mi, ze pokud mas dva tri zasobniky, musi to byt uplne v pohode. dokonce to tam dva tri lide jeli s revolverem a byt to rychlostne nebylo idealni, stale se to dalo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam