• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NELLI: pokud to má jeho táta, tak doufám, že to má před synkem dobře zamčený :D
    NELLI
    NELLI --- ---
    SHADDIE: to netuším, ale předpokládám, že má zbraně zřejmě jeho otec nebo někdo takovej. Nedovedu si představit paralelní vesmír, kdy on by splňoval zdravotní způsobilost :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    NELLI: A má ZP? Neměly by to orgány a doktoři vědět?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NELLI: a von jako má ZP, že tam mluví o trezoru atd?
    NELLI
    NELLI --- ---
    SHADDIE: nemocnej člověk. Jako vážně nemocnej. Ale bohužel je přesně v tom stavu, kdy on problém nemá, zato ho mají všichni ostatní, takže nelze předpokládat, že by si vůbec kdy zašel k lékaři. Přitom psychofarmaka by zcela určitě mohly fungovat.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: nevím a je mi to jedno. Jednou jsem s ním zkoušel diskutovat tuším v auditku o Falloutech a dovolil jsem si s ním nesouhlasit a šel jsem do ignoru:)

    Tak zas jestli mu to nějak ulehčuje život a pomáhá mu to zvládnout nějakou psychickou chorobu, že si prostě utváří internetovou realitu podle sebe tím, že dává většinu lidí do ignoru, tak prosím.

    Dál jsem jeho osobu nijak nezkoumal:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: co je to za osobu?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    BAAL: tvl jen jsem tam letmo nakouknul a radši jsem odtud zmizel
    BAAL
    BAAL --- ---
    NELLI:
    REDSNAKE: sorry hoši, to ID jsem neznal, ted už vím a muj ignore list také
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    SHADDIE: On potratil pitomost od začátku do konce.
    a) přečíst si program jednání a důvodovou zprávu je asi příliš náročné, ale vezměme to jako blbou nadsázku
    b) kdyby četl ústavu, najde tam "Kde domov můj"
    c) s úctou ke klasikovi bych byl opatrný
    d) když po sobě budeme umět všichni střílet lépe poznáme když jsme ohroženi a to i ti, kdo nikdy nevezmou zbraň do ruky. Bezpečněji tedy bude.
    e) na Právo první noci by měl rozhodně stát rezignovat, ať si Matěj Stropnický myslí co chce
    NELLI
    NELLI --- ---
    BAAL: snaha o diskuzi s někým, kdo má být už mnoho let na psychofarmakách, to je nějakej tvůj humanistickej projekt či co? :))
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    BAAL: To je takovej klasik. U Virika normální.
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ja dal magorovi minusek a uz jsem v ignore:)
    ale donutil me zamyslet se jestli neni v nasich pravidlech fakt neco spatne, kdyz se dostane ke zbrani i takova hystericka pica
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BAAL: tak to by me, clovece, ani nenapadlo :) techhle pokusu jsem tam videl uz nekolik a jak se to tam ihned semklo sesypalo jako supi, mi vcelku napovedelo :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    OMNISLASH: jj, vřele doporučují věcnou a slušnou diskuzi k tématu v audítku věci veřejné...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BAAL: mas zajimave kamose :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    jen si tu odložím, jak jsou ty gun lidi blázní co nejsou schopni se slušně bavit o tématu...

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    thank you captain obvious...

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ZEPHEER: asi jako kazdy, kdo sdili tuhle zvracenou definici "ochrany od statu"
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    SHADDIE: Normálně lidem nepřeji nic špatného, ale této rodině fakt musím. Měli by přijít bez ochranky do nějaké vyloučené lokality, aby zjistili, co je to cikánská férovka.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam