• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOBORG: on je to kokot i mimo zbraňové téma, např. u gamesek
    HOBORG
    HOBORG --- ---
    ja dal magorovi minusek a uz jsem v ignore:)
    ale donutil me zamyslet se jestli neni v nasich pravidlech fakt neco spatne, kdyz se dostane ke zbrani i takova hystericka pica
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BAAL: tak to by me, clovece, ani nenapadlo :) techhle pokusu jsem tam videl uz nekolik a jak se to tam ihned semklo sesypalo jako supi, mi vcelku napovedelo :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    OMNISLASH: jj, vřele doporučují věcnou a slušnou diskuzi k tématu v audítku věci veřejné...
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    BAAL: mas zajimave kamose :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    jen si tu odložím, jak jsou ty gun lidi blázní co nejsou schopni se slušně bavit o tématu...

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    thank you captain obvious...

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ZEPHEER: asi jako kazdy, kdo sdili tuhle zvracenou definici "ochrany od statu"
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    SHADDIE: Normálně lidem nepřeji nic špatného, ale této rodině fakt musím. Měli by přijít bez ochranky do nějaké vyloučené lokality, aby zjistili, co je to cikánská férovka.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    BAAL: nebo jako walther.. krasnych 1200 :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    Nicméně chápu, že je to celkem masakr pro lidi co třeba nemají čízu na kterou stojí zásobník 500kc a méně, oproti Hecleru, STI a dalším kde je to 1500kc+
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: 3 do hlavní bohatě stačí, jezdím třetí sezonu IPSC a dokoupil jsem čtvrtý pro případ že by se jeden vysypal až tento týden, před mojím prvním lvl 3

    Do malé pistole pro LOSky je potřeba jich více no, protože dva jsou minimum, ale pak se objeví nějaké redukované gongy v leže skrz tunel jako loni v Opařanech a je to past:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    and now for something completely different:



    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CERMI_FOX: kde stojí zásobník do kosy stovku??? Chci!
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    No jo, jsem ostuda, mám jen 3 zásobníky do hlavní pistole a 2 do EDC :(
    Když oni jsou hrozně drahé, nechápu, jak takový malý zásobníček může stát 800Kč, když zásobník do kosy stojí stovku a krásný PMAG s oknem asi 600.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    GILHAD: A pro dlouhou doporučuje směrnice náboj na 10 zásobníků. :-D
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    XMEDA: Pro pobocni zbran nepochybne :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    TIGER: 5 zasobniku pro hlavni zbran je tak minimum.. ne? :)
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    LUCKYBSD: Dík
    TIGER
    TIGER --- ---
    CERMI_FOX:
    TUILE:
    To jste mě nepotěšili. Další zásobníky se mi moc kupovat nechce :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    TIGER: 12 ran jen v případě, že každý kov dáš na první dobrou a nebudeš opravovat žádný terč :) Takže to chce ještě třetí pro případ, že by se zas tolik nedařilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam