• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    DESTROYER: No mě to jako A příjde, ale právě proto, že se o zbraně zajímám jen chvíli. Se ptám zkušenějších jestli mě něco neuniklo a není to třeba něco povolenýho jako třeba BlackMamba
    SPM
    SPM --- ---
    OMNISLASH: a HP se do dlouhé snad i nabít smí, ne? Nebo nějaká taková výjimka na něco z toho byla...
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    PISTA1: Vsak jsi zkousky delal celkem nedavno ne? :)
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    když jsme u toho tohle je taky A?

    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    nejmensi spotrebitelske baleni, pokud ma v zp acko? v cem je problem? nevidim, ze by to mel nadrcnute ve zbrani
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Někdo si koleduje, aby přišel o papíry.
    Vyfotit si svítící náboje do pušky a se zvýšenou ranivostí do pistole a ještě to uveřejnit... prostě kandidát na Darwinovu cenu.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Pan Přísný je tak přísný, že na FB vystavuje Ačkové střelivo... pan major jistě ocení...

    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: brymova je ma tez
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: určitě je má i reloader
    MCD
    MCD --- ---
    KENJIRO: Ale jistě, ozvalo se ze sluchátka...

    Příslušenství Ostatní Krabička na náboje MTM pro střelivo 17/221/222/223 | prodej-zbrani.cz
    https://www.prodej-zbrani.cz/.../Krabicka-na-naboje-MTM-pro-strelivo-17/221/222/223__s845x3093p.html

    je jich tam několikero, pro různé ráže
    SPM
    SPM --- ---
    KENJIRO: Mám pocit, že něco v tomhle stylu jsem kdysi dávno zahlídnul na http://www.alliancze.cz/

    Ale dneska bych to zkoušel tisknout na 3D tiskárně :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dotaz mimo mé obvyklé spektrum - nevíte o pražské prodejně, kde by se prodávaly takovéhle boxy na náboje?

    MCD
    MCD --- ---
    Včera jsem absolvoval svůj první střelecký kurz - Hard Task* Dynamic Pistol 1.
    Moje největší obava - že se tam sejde nadkritické množství kokotů, kteří se budou chovat nebezpečně - se ukázala lichou, k tomu oba instruktoři kladli na bezpečnost skutečný důraz a jakmile se někdo zapomněl, hned u něj jeden z nich byl.
    Kdo viděl video na tytrubce , má představu o náplni kurzu. Realizace mi přišla zábavná a lidská, takže mě neodradí od návštěvy dalších / jiných kurzů.
    Nedovedu zhodnotit přínos pro zkušené střelce. Já jako ucho zelené jsem si toho odnesl opravdu hodně a všem začátečníkům - i nedržitelům ZP - vřele doporučuju.

    * s firmou není autor ekonomicky ani jinak propojen
    SILENY_PES
    SILENY_PES --- ---
    Za me celkem slusne napsano:
    Proč by proboha měl doma někdo mít útočnou pušku? | SECURITY MAGAZÍN
    http://www.securitymagazin.cz/...04056668.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
    NJAL
    NJAL --- ---
    BLAF: Je.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HOBORG: on je to kokot i mimo zbraňové téma, např. u gamesek
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    CHINCHILA: Buržouste :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Tolik příspěvků o jednom blbovi. Byl by na vás hrdý. :-(
    BLAF
    BLAF --- ---
    IRONIC: Virik je imho multak Vir_Kennyho, kterej, kdyz jsem ho videl pred nekolika lety naposled, urcite zadny dite nebyl :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam