• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    REDSNAKE: pcr tady v ove mi specificky na otazku, proc bych mel hlasit zmenu trvaleho bydliste, kdyz mi to zakon nenarizuje (byla polozena v dobrem, neslo o nejaky zbytecny konflikt) odpovedela, ze to pouzivaji prave proto, aby mohli s predstihem upozornovat na blizici se konec platnosti, aby se pak nekdo nedostal do problemu. to mi prijde fer
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Bezte se vykoupat

    Shooting CZ's P-10 C Underwater
    https://www.youtube.com/watch?v=IRYS4zRJaaI
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    REDSNAKE: Jj, což byla záchrana, já už jsem věděl, že se blíží konec, to jo, ale měl jsem nějaké hektické období, tak mi zrovna nedošly všechny souvislosti, ale tím mě zachránili...
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KOUTLOSH: Tě obeslali?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SHAMAN99: Taky? :D Mi poslali dopis s informací, že dle zákona 2 měsíce předem (zatrhnuto žlutým zvýrazňovačem) a že mi to končí 5.9. - teď v pondělí jsem byl na otočku do Phy za doktorem a dneska na PČR Frýdek-Místek a dobrý, 11.9. to pro mně budou mít a v mezičase mezi skončením platnosti a nabytím nového se holt budu chovat neozbrojeně...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHAMAN99: tak ještě že tak, hlavně že to dobře dopadlo ;-)
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KENJIRO: Tak pani na Smichove byla schoviva a mila, tak jak tam jsou tim povestne a zadost mi vzala. Problem pry spociva v tom, ze jestli pro me prukaz nebudou mit pripraveny pred skonceni platnosti + 10 dni, tak tam budu muset dovezt zbrane na ulozeni, nez bude prukaz pripraven.
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    STEINER: tohle maji standardne implementovano v UK...
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    KENJIRO: Zkusim to, jsem mel uplne jine starosti, fak mi to vypadlo a kdyz mi prisel ten dopis, tak to trvalo mesic, nez me vubec objednala doktorla na prohlidku :( kazdopadne diky, dam vedet...
    STEINER
    STEINER --- ---
    fake news, nebo pravda?

    Mohl by tohle někdo potvrdit či vyvrátit? (převzato z fb Pavel Cink)

    A máme tu pokračování neuvěřitelných stupidit týkajících se omezování legálních držitelů zbraní.
    Podle informací, které se ke mě dostaly a které korespondují s chováním celníků MPO klasifikovalo veškeré puškohledy s pořiblížením větším než 9x jako vojenský materiál !!!!!!!!
    Z toho vyplývá, že bez licence pro obchodování s vojenským materiálem a vojenskou licencí se do republiky nesmí dovézt žádný puškohled s přiblížením větším než je výše uvedená.
    Asi se už všichni zbláznili.
    P.S. ČR je jediná země, která tuto zhovadilost přicházející z EU implementovala.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHAMAN99: technicky vzato je to jen přestupek, v zákoně není důvod, proč by ti to nesměli vzít. Na druhé straně nemusí, a já nevím, jak dlouho to reálně trvá. Jdi tam, nasyp si popel na hlavu a slušně popros o shovívavost.
    SHAMAN99
    SHAMAN99 --- ---
    Zítra mám v plánu si jít zažádat o prodloužení zbrojáku na Smíchov, ale teďka jsem zjistil, že mi končí platnost za měsíc. Jsem totálně v háji, nebo se to dá ještě řešit? Děkuji moc za info :(
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    DOTCOM:
    Normálka,
    já byl při sb./rozb. schopnej urvat pojistku i u kalacha kterýho normálně zvládne perfektně složit snad i šimpanz po tuně zkvašenýho ovoce
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE: glock si zaslouží mejt čističem toalet :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: náhodou, glocka to umeje tak, že je jak novej :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DRIZDIK: jo, na us forech tohle s tim cepem zminovali. U dalsich serii je to prej uz ok
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KENJIRO: to ne, tam je plno soli a hodne agresivni prostredi :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    XMEDA: ne, ale znám blbce, co to zkoušel v myčce na nádobí :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SPM: hodne zalezi na trysce, mam jednu, kterou bych si nohy nezkousel mejt :D Sundava to barvu z kovu. Ale na nejaky usady cernych hnusu z prachu a uskvarenych maziv by to nemuselo byt marny. Samozrejme davat pozor na tlak, vzdalenost a material na ktrej strikam. Zaveru pistole to nic neudela, plastovy dily by to mohlo podrbat.
    SPM
    SPM --- ---
    XMEDA: Já si jednou wapkou myl nohy a kvéru bych to rozhodně neudělal :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam