• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: od tvého trápení tě velmi levně připravím :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    REDSNAKE: to je něco jako kupovat hry na Steamu. Na Steamu se hry kupují, ale zásadně nehrají!
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    REDSNAKE: tvl :D proc? Lepší střílet tovární, bo jen obecná lenost? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: mazec. Pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych svůj turret zprovoznil. Už mi leží ve skříni asi rok :D
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    Dovolím si z vlastní zahrádky svoje přebíjení na Lee Turretu

    Lee Classic Turret Press 9x19 reloading (350pcs/h)
    http://www.youtube.com/watch?v=KW4Ev8noipA
    381007
    381007 --- ---
    XMEDA: TY proložky na vajíčka s F1kama :D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: A teď k tomu přičti kulomet, minomet RPG a fakt, že odstřelovačka je také puška. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ERGOSUM: No tak ve meste uz je redukovany puskovy naboj doma. Ba verim ze i s nejakym Sudajevem / MP38 / Stenem / vz26 / UZI by si clovek porad dost pomohl v poulicnich prestrelkach. Ostatne se ty zbrane v arabskym svete porad objevuji.

    Syrie, š. Favorit pickup, MP

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: To je na debatu. Dnes se války vedou ve městě. Na druhou stranu, čím střílet do ulice? Správná odpověď je vším. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: No rozdil je jen v tom, ze misto 7.7 feldkanone to dneska daleko rychleji posypou Grady .) ale jsme OT
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Ja myslel neco soudobejsiho nez WW1.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: V otevrene krajine sefuje kulomet a delostrelci. Ne nejaci bigosi s puskama :)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MUADDIB: Umysl v tom fakt nebyl, po pravde az doted jsemmel za to, ze pod tech 60cm mit bude urcite ;-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ANARCHY: no..o... :D
    TALPENNY
    TALPENNY --- ---
    NJAL:
    To ti příde správně páč na jakýkoliv CQB je ta bříza nepoužitelná, v profesích kde se FN FAL používá dodneška na školeních CQB s timhle už úplně vypouštěj,to fakt nemá cenu :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Kvůli krátké hlavni s prasetem ti dají ještě flastr za "souosý plamenomet" nebo tak něco :))
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    MUADDIB,NJAL: ja ji mam se zkracenou hlavni, ale kdyz jsem to ted meril, tak i sklopena meri (vcetne kompiku) 60,5cm :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    MUADDIB: No jo, ale z nabi^Hyteho pred ucinnosti zmrdnice EU! :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    NJAL: tak to je vo fous, ale je to předělaný z automatu takže bububu!
    NJAL
    NJAL --- ---
    MUADDIB: Sklopena kosa ma 64cm :-)

    STENNY: Jojo, puvodne (treba na vojne) se mi kosa nezdala jako mala puska, ale letos jsem si koupil L1A1... ;-) Si nekdy rikam, jak by ten souboj kosy s kalachem na jedne strane vs FN FAL na strane druhe z pechotniho hlediska dopadl, kdyz by se do sebe pustily. Prijde mi, ze v otevrene krajine by mela navrch FAL, ve mestech kosa a kalach.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    No do prdele...

    Hezký... moc... snad to nezakážou no... 58ma, sklopka... ty jeden tenoristo :D
    STENNY
    STENNY --- ---
    ANARCHY: Moc pěkný prcek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam