• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MCFLY: Za kolik má Koutný zápalky?
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CERMI_FOX: prach a zápalky rovnou od Koutnýho, střely přímo od Marcínka. Oba pravidelně vozej do Prahy. Psal jsem - nekrmit maloobchodníky ne?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MCFLY: To je hodně slušná cena, btw kterej zbraňovej obchodník dá na něco množstevní slevu a něco přiveze? Tedy pokud to nebereš po paletách. Já jen, že moje zkušenosti s obchody jsou zatím takový, že se jim nechce objednat zboží třeba za 20-30k, protože je s tím moc práce (a normálně ho objednávaj, jen v menším).
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MCFLY: Dík. To zní poměrně dobře. Už se asi teda začnu pomalu připravovat, respektive budu s tím dopředu počítat při stavbě zahradního domku :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    OTAKAR: Hele za hodinu se dá udělat cca 300ks, luger mne vychází na cca 2,3Kč a vstupní investice pro tuhle ráži s tímto lisem je cca 9 000Kč - takže návratnost asi po 3500 kusech devitek. Samo nesmíš nakupovat komponety po pár stovkách, aby si nekrmil maloobchodníky a projížděl palivo. Nakupuju ve velkým kdy mi to dovezou obvykle až domů a za lepší ceny. A asi bych dodal že vystupni cena je jedna věc ale mit střelivo dle potřeby a v požadované kvalitě ta hlavní.
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OTAKAR: Ale stejně neušetříš :)
    Já sem počítal, že se přebíjení zaplatí z necelý 3 roky, ale ono to bylo už po 7 měsících :(
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    MCFLY: Byl bys prosím ochotný v rámci motivace nepřebíječů podělit se o počty?
    Kolik tak tímhle tempem přebiješ za hodinu, na kolik tě vyjde jeden náboj (9 luger?), kolik byla cca počáteční investice do lisu a příslušenství?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MCFLY: Prebijis celkem rychle, na progresivnim bys to krmil uz docela zajimavejma poctama ;)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: Obecná lenost.

    NELLI: Proto mám na steamu 230 her :D
    WACLOSH
    WACLOSH --- ---
    MCFLY: Ty kraso to je fofr!! Cenim.
    SKUTEKKUTEKK
    SKUTEKKUTEKK --- ---
    Teď jsem si hodil do kalkulačky návratnost .45 a asi není moc co řešit :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: od tvého trápení tě velmi levně připravím :)
    NELLI
    NELLI --- ---
    REDSNAKE: to je něco jako kupovat hry na Steamu. Na Steamu se hry kupují, ale zásadně nehrají!
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    REDSNAKE: tvl :D proc? Lepší střílet tovární, bo jen obecná lenost? :)
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    MCFLY: mazec. Pořád se nemůžu dokopat k tomu, abych svůj turret zprovoznil. Už mi leží ve skříni asi rok :D
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    Dovolím si z vlastní zahrádky svoje přebíjení na Lee Turretu

    Lee Classic Turret Press 9x19 reloading (350pcs/h)
    http://www.youtube.com/watch?v=KW4Ev8noipA
    381007
    381007 --- ---
    XMEDA: TY proložky na vajíčka s F1kama :D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: A teď k tomu přičti kulomet, minomet RPG a fakt, že odstřelovačka je také puška. :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ERGOSUM: No tak ve meste uz je redukovany puskovy naboj doma. Ba verim ze i s nejakym Sudajevem / MP38 / Stenem / vz26 / UZI by si clovek porad dost pomohl v poulicnich prestrelkach. Ostatne se ty zbrane v arabskym svete porad objevuji.

    Syrie, š. Favorit pickup, MP

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam