• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    MISERY
    MISERY --- ---
    LUCKYBSD: Ok, to zní dobře, na to se optám. Momentálně mám 2 dlouhý a dvě krátký a chvíli teď kupovat nic nebudu, alespoň než se zase vrátím do práce z rodičovský dovolený :-D Ten trezůrek nahoře je u 10 asi taky větší, co?
    A o co je lepší ten dvouplášťový?
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: problém se spolehlivosti je aktuálně v konstrukci dorazu zásobníku a konstrukci zásobníků jako takových a ten není jiný pro jiný spouštový mechanismus
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DESTROYER: O realne spolehlivosti full-auto Striboga?

    K tem se moc uzivatelu nedostane, zejo... leda ty zkripleny samonabijeci a kdo vi jestli to neni ten rozdil :)
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    DESTROYER: Dobře, já nechtěl psát že je to krám :D
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    DESTROYER: Jj, dovezte mi bednu, já vyberu namátkou tři a uvidíme (i když takové video jsem ještě neviděl) - nemluvě o tom, že kdo má přístup k fullauto verzi nejspíše nebude běžný Franta střelec, co začne video slovy "Právě jsem si z místního obchodu dovezl nového striboga, pojďme mrknout, jak to funguje... "
    BAAL
    BAAL --- ---
    XMEDA: Jestli si chceš zkusit reálnou spolehlivost Striboga jsem ti k dispozici:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Shooting Drill- FBI Qualification Test | Active Response Training
    http://www.activeresponsetraining.net/shooting-drill-fbi-qualification-test
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    MCFLY: Dal jsem minus ja. Protoze vykropeni par zasobniku s vyberovou zbrani v kontrolovanem prostredi neni testovani spolehlivosti, ale pouze slabej pokus o reklamu.

    A o realne spolehlivosti uz tady slo informaci dost.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MISERY: hele uprimne stoji, protoze treba ja musim mit PDW zaveseny na dverich protoze se nikam jinam uz nevejde a naboje kolem krabic s pistolkama, holt sem mel koupit WSA 10 kombi rovnou a ne WSA9 kombi, jinak kdybys kupoval WSA 9/10 tak se pozeptej na mozne upravy - urcite umej druhej drzak na kratsi dlouhy (PDW, utocny pusky/SBR) a snad i drzaky na pistole rovnou do tech bocnich polic a nestoji to vic nez par stovek a udelaj ti to pri vyrobe
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    KOUTLOSH: Znal bych dva majitele z NYX řad, třeba nesouhlasí s tím, jak je to prezentováno jako spolehlivé :D
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MISERY: Podívej se na parametr šířka bočních polic a vnitřní rozměry.
    wsa 9 kombi:
    ROZMĚRY (vnější): 1500x550x380mm (VxŠxH)
    ROZMĚRY (vnitřní): 1250x544x310mm (VxŠxH)
    Šířka bočních polic: 140 mm

    WSA 10 kombi
    ROZMĚRY (vnější): 1500x650x450mm (VxŠxH)
    ROZMĚRY (vnitřní): 1250x644x380mm (VxŠxH)
    Výška uzamykatelné schránky: 240mm.
    Šířka bočních polic: 220mm.

    Takže rozdíl je značný.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KOUTLOSH: kdo vi
    MISERY
    MISERY --- ---
    PIVECEK: Já vím, že se to říká, ale mně jde o to, jestli ta 10 za ty dva tisíce navíc fakt stojí, jestli má o hodně víc místa na střelivo nebo jenom to jedno místo na dlouhou flintu navíc. Jak vypadá 10 kombi vím, ale nemám srovnání s 9 kombi. Je tu někdo, kdo má/měl obě nebo je viděl vedle sebe naživo?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    XMEDA: By mně zajímalo za co máš ty dva mínusy... :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    MISERY: Skoro si rikam, ze by to mohlo byt na nastence.

    PROTIP: Kup nejvetsi trezor, ktery si muzes dovolit a zaroven ho mas kam dat.

    Jakmile tam budes chtit dat i strelivo, tak je kazdy trezor maly. Momemtalne mam WSA kombi 9, predtim jsem mel 5, ale mel jsem koupit rovnou desitku:)
    MISERY
    MISERY --- ---
    Potřebuju radu, chci koupit wico, ale nevím který.
    WSA 10 kombi, WSA 9 kombi nebo WSB?
    Ten 10 kombi má místo +1 dlouhá proti 9 kombi, ale je o 2 tisíce dražší, zatímco když bych pak dala o litr víc, můžu mít další WSA (teď nevím číslo), prostě na další tři dlouhý. A než se dostanu na počet 7 dlouhých zbraní, budu možná už v důchodu, takže si říkám, jestli ta WSA 9 kombi nebude stačit, co myslíte? Jo a o co je lepší to WSB? Díky!!!
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    GP STRIBOG RELIABILITY TESTING
    https://www.youtube.com/watch?v=XK4t0HkE4oE
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Dneska v MF DNES Artur Janousek, demagogie na tema zbrojni prukaz a jak jsou potreba psychotesty.. opet na titulni strane hned pod Jagrem

    uz toho imbecila je az dost..
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KASUMI:
    273/2001 Sb. Zákon o právech příslušníků národnostních menšin
    https://www.zakonyprolidi.cz/cs/2001-273
    Docela haluzní zákon :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    OTAKAR: 7/3/a wot??:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam