• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SPM
    SPM --- ---
    BLOWUP: no hlavně mi na takovejch místech přijde normální se s širokym autem, který se tam nevejde, nesrat do toho neužšího pruhu :-) Ale kde vzniknul ten problém nechápu taky; dodávka to přejela, mercedes to nějak neřešil, ale spravedlivě rozhořčený řidič, kterého se to nijak nedotklo, to začal řešit... to mi taky hlava nebere :-)

    BLOWUP: nevim v jakejch reklamách, na nových evropských autech žádný jízdní vlastnosti opěvovat nejdou, protože žádné nemají :-) Stejně tak nejvíc ohrožený se necítím od těch výkonných aut, které by tedy měly řídit ti nebezpeční puberťáci, ale naopak nejhoršího chování se dostává od řidičů služebních aut, tedy těch úplně masových, nejprůměrnějších, ničim nevyčnívajících aut, kterých je na té silnici většina... Nevím proč, ale spousta lidí má asi pocit, že když sednou do auta, které neni jejich, tak jsou nesmrtelní.
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Armyshop v Anglické u IPP.
    NELLI
    NELLI --- ---
    KASUMI: jop
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NELLI: lira je prodej-zbrani, ze?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    IRONIC: nemam poneti co se kam montuje :-)
    NELLI
    NELLI --- ---
    NELLI: ProArms? Ale to je fakt z ruky...
    NELLI
    NELLI --- ---
    KENJIRO: ještě by bylo asi vhodný to hodit sem:


    HQH Žižkov
    Morris Žižkov
    M1 Armyshop Źižkov
    Detex Žižkov
    Lira Motol

    víc mě aktuálně nenapadá.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    BLOWUP: To je ta zeme, kde do aut premiovyho segmentu montuji 2l ctyrvalce?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    MAWERICK: Jj, je to drahy a od urcity hranice to jde ruku v ruce s odsouzenim a zaznamem v rejstriku. A to tu fakt nechces.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    BLOWUP: tak vy tam mate hodne likvidacni pokuty zvlast za rychlost ne?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Takže letáky jsou umístěny v:

    Magnum
    Avim
    Prague Armory
    Střelecký servis
    Brymová
    Zbraně Dave
    Česká zbrojovka
    Beareka
    Kentaur
    (možná Frankonia na IP Pavlova)

    -----------

    Alliancze
    Armed
    Reloader

    (dík NELLI)

    -------------------------

    kam dál?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    OCTOPUSS: Vychvaluje se luxusni vybaveni, spolehlivost a setrnost k zivotnimu prostredi ;)
    Kdyby nekdo prisel s vykonem nebo necim co i jen vzdalene evokuje rychlou jizdu, tak ho namazou dehtem a vyvalej v peri :)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    BLOWUP: A jak se u vás dělá reklama na auta?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    XMEDA: Ja si spis myslim, ze pro mnoho lidi je to jedna z poslednich oblasti kde mohou relativne beztrestne markyrovat alfa samce. V realnym zivote jim to uz moc nejde, delaj nekde za par petek v korporatu, maj manzelku ktera je sekyruje, politiky ktery na ne serou a chovaj se jak gangsteri a tak se ta nahromadena frustrace zkousi vybit nekde kde to jde: koupim si silnejsi auto nez ma soused a mam pocit ze diky tomu ziskam konecne nejaky privilegia. A kdyz mi tuhle domnelou prevahu nekdo odmitne respektovat, tak mi bouchnou saze.
    K tomu je nutny pricist jeste treba fakt, jak u vas jsou auta prezentovany v reklame: porad jeste se tam opevuje vykon, technicky vymozenosti a jizdni vlastnosti, cely to sugeruje ze kdyz takovy auto mas, tak proste musis vsem ukazat jakej jsi strasnej zavodnik a jak to mas v rucickach. U nas tohle uz nekolik desetileti neni videt, typicky se tak chovaj jenom pristehovalci z balkanu kde to nejspis funguje podobne.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BLOWUP: tez mam cim dal silnejsi pocit, ze se me vsichni snazi zabit...

    kdyz mel kazdej š120, tak jezdili pomalu a bali se o zivot.. dneska jezdi vsichni v nejake odhlucnene nabusene krave, kde nerozeznaji mimo tachometr, ze uz jedou 200kmh a uplne ztraci veskerou soudnost
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    OCTOPUSS: OK, stejne nechapu. Na takovejch mistech kde je malo mista je normalni ze se jede v zipu a nikdo se nerozciluje ze nemuze vsechny predjet. Ale ja ted byl v cesku na tejden na chalupe a stejne jako vzdycky jsem byl rad kdyz jsem ty cesky silnice nechal zase za sebou, lidi tam jezdej divne.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    OMNISLASH: Mně přišel v pohodě. Bez hysterie, s citováním zákonů a názorem odborníka.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OCTOPUSS: Hmm. Podle článku má každý věřit, že POLICIE! bude volat jen policajt a ne ničema.
    Ale zároveň se článek sám "střelil do nohy". Ty okolnosti které znemožňovaly "a způsobem podle odstavce 1 se policista prokáže ihned, jakmile to okolnosti úkonu dovolí." tam jaksi schází.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: já jsem za sebe vytisknul Prahu a Středočeský kraj a a vyvěsil.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    OCTOPUSS: takhle zaujaty clanek jsem dlouho necetl. to je nejaka odnoz gibsu? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam