• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    NAVARA: Za pár tisíc let se Císař zjeví.
    NJAL: Heresy?


    NJAL
    NJAL --- ---
    ZEPHEER: Vypada to spis jako nejaky johanitosauron :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ZEPHEER: Gobersův klan ještě tak daleko nedošel, furt na něj čekaj :)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    MUADDIB: For the Emperor! :-)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    Lidi maj na pudach ty nejdivnejsi veci :)

    GOBERS
    GOBERS --- ---
    NJAL: "Já jsem pro to dát vás všechny POSTŘÍLET...!!"
    NJAL
    NJAL --- ---
    GOBERS: Trumfnout Kopeckeho nebude lehke :-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    MUADDIB: Jj. Jestli to klapne, bude ze mě takový feldkurát, že Katz zbledne závistí... ;)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    MUADDIB: zrejme zdravotni prohlidka zpusobilost nastoupit prijimac na profi nebo aktivni zalohy
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    GOBERS: papíry pro armádu?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JOINTER: Já to na ZP měl, ale pak mi vydali novej a tam už mi to nenapsali, jen je tam datum zdravotní prohlídky kvůli kat D
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Hlavně si je můžeš zapomenout. :-)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    Na ZP mam "Bryle na dalku", takze na blizko asi strilet muzu i bez nich. :-D
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Moje obvodacka je MUDr. Sternova v poliklinice Lipa na Novych Butovicich. A prohlidku na zbrojak dela absolutne bez problemu, behem 10 minut - ted jsem tam byl pri tom svem (ne)slavnem prodluzovani. A jeste mi k tomu rovnou dala za jedny penize papiry pro armadu.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Hele, dotaz na pouzdra.
    Trochu jsem přibral, výhledově plánuju zhubnout a tak jsem nakoupil pár kalhot, co jsou mi těsnější v pase. Takže vnitřní pouzdro, které běžně nosím je trochu těsné.
    Vytáhl jsem vnější Dastu a zjišťuju, že na můj vkus často ten spodní konec trčí 3-5cm pod koncem mikiny. Když je na tom bunda, tak ok, ale bez bundy mi to vadí.

    Jiné pouzdro? Rychle zhubnout? Vytáhnout si kalhoty co nejvíce nahoru?
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    KASUMI: brýle nosím taky jen na řízení auta. Poprvé u lékaře mi napsali do ZP, to co tobě, měl jsem tehdy na sobě brýle. Podruhé jsem byl u lékaře bez brýlí, než jsme šli se setrou číst písmenka, tak jsem si jich dost těch nejmenších zapamatoval a ejhle, mám ZP bez zvláštních omezení.
    Ale v ŘP to mám a nedávno mě hlídka při namátkové denní kontrole upozornila, že bych je měl vozit.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    MARWIN: Nejsem právník a jsem rád, že vzhledem k tomu, že nějaké brýle nosím pořád, tohle nemusím řešit. Prostě brýle mám. Pro přesnou specifikaci bych hledal "dočasně nezpůsobilý" a tím směrem. Prostě zdravotní a další okolnosti vylučující nošení.
    MARWIN
    MARWIN --- ---
    ERGOSUM: na bryle v ridicaku je IMO zakon v zakone o zbranich nic o brylich neni (aspon bebylo v dobe kdy jsem se ho ucil) takze by tam nikdo nic psat nemel...
    NJAL
    NJAL --- ---
    Gun Control | Bill Whittle and Stefan Molyneux
    https://www.youtube.com/watch?v=vZycXp8yLAo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam