• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    MCFLY: Co jsem slyšel od zastánců GGG, tak jedním z hlavních důvodů proč je používat byl fakt, že nemají bimetalový plášť - prostě olovo s mosazí. Naproti tomu sypané S&B mají mezi olovem a mosazí ještě ocel a najdou se tací, kteří se domnívají, že to má neblahý vliv na hlaveň.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    CHINCHILA: citace jednoho uživatele z jineho fora:
    "Jen doplnim, ze se uz do GGG nehrnu. Co jsem je pomeril se sypanymi SB, tak SB maji mensi odchylku rychlosti, avg 5,91m/s vs 8,64m/s. Zaroven jsou SB o cca 15m/s rychlejsi nez GGG. Cistota v hlavni stejna, po 200 ranach jsme nenasli rozdil. Na 100m nebyl rozdil ani v terci. Strileno z V-AR 17,75"."
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    MUADDIB: +/- 5,5kč
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    LUCKYBSD: Nevim jak sb, ale ty ggg skoro nespini mi prijde..
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    LUCKYBSD: uprimne, ja jsem s nimi strilel jenom jednou a na malou vzdalenost, ale povolanejsi lide si je chvali ze jsou o nekolik trid kvalitnejsi nez SB
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    Můj norník žere všechno... v žesti, nebo v plechu, ještě jsem do toho nenarval nic co by nestřílelo...

    za kolik se dá přebít .223? (cistě matroš)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    LUCKYBSD: to není jen o váze, ale i stejnosti gramáže prachu, stejnosti tvaru a tak.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CHINCHILA: jsou ty GGG vubec nejak presnejsi nez ty sypany selbely? oboji je 55gr strela, ktera jako 200m doleti, ale obecne to na nejaky dalky neni
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    LUCKYBSD: Nemas teoreticky starsi typ zaveru s vratnou pruzinou na uderniku. A pokud ne, tak to mohla byt vec jen meho kusu (a stejne uz vyreseno odlehcenym udernikem).
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    CERMI_FOX: tak GGG .223 jsou snad jeste za 11,50, ty by sly i dal, ale krom Prahy je ocividne nikde nevedou :/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ZEPHEER: a to se bavíme o levných nábojích pro střelbu do 100-200m :(
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DESTROYER: mam tovarni selbely, prebijenky a barnauly a muj galil to nedela teda
    NJAL
    NJAL --- ---
    Chtel jsem napsat Kdyz uz nabizite pusky za 20+ K, tak proc ne v 308W L1A1 "FN FAL" ? :-) ale ted koukam, ze z BVS uz zmizely... To jsou veci :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    to je v hajzlu, kdyz jsem na to koukal par let zpatky, tak mi prislo ze je puskovy strelivo treba do kosy jeste levnejsi nez obycejnej 9mm luger. kazdopadne dik za vysvetleni, ted uz nemam k Norincu jedinou pripominku.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    HARDCABB: Střelivo 9-10 je v katekorii - ještě levné.
    V dnešní době už puškový náboj pod 6 korun prostě nekoupíš. Prostě cena jde neustále nahoru.
    Takže 7,62*39 seženeš za 6-7 kč.
    7,62*54R už stojí 10-11.
    308W 13-25
    ,223 8-10
    Zbytek stojí přes 25
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: jako, seženeš občas někde třeba třeba za 6, 7 kč za kus. Na druhou stranu, vono 7.62x39 už taky dávno není zrovna za 4 kačky. U puškovýho střeliva moc levnějších alternativ nebude.
    Leda bys pořídil třeba dlouhý EVO (karabina, 9mm), ale to zas není za 18K.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: jo, jde, mám ho a ty zásobníky jsou na třicet, ten omezovač vytáhneš
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ted koukam u toho Norinca, co to je za nesmysl? da se ten plech dat do hajzlu?

    2 x zásobník na 30 ran (omezený navařeným kusem plechu na kapacitu 5 ran)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ZEPHEER: dik za tipy, ta posledni M4 vypada moc dobre, projdu si to jeste detailneji

    NELLI: ta vypada perfektne, potencialni problemy s licovanim mi vubec nevadi, vazne nestrilim na 300m na presnost. nikdy jsem ale nestrilel ze zbrane raze .223 a koukam ze je to strelivo pomerne drahy, 9-10kc za naboj - nebo je to standard a z pusky se proste levneji strilet neda, aniz by to byla malorazka, coz nechci?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DESTROYER: Zápalky SB nepatrej zrovna k mekkym, ale OK.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam