• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    DESTROYER: mam tovarni selbely, prebijenky a barnauly a muj galil to nedela teda
    NJAL
    NJAL --- ---
    Chtel jsem napsat Kdyz uz nabizite pusky za 20+ K, tak proc ne v 308W L1A1 "FN FAL" ? :-) ale ted koukam, ze z BVS uz zmizely... To jsou veci :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    to je v hajzlu, kdyz jsem na to koukal par let zpatky, tak mi prislo ze je puskovy strelivo treba do kosy jeste levnejsi nez obycejnej 9mm luger. kazdopadne dik za vysvetleni, ted uz nemam k Norincu jedinou pripominku.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    HARDCABB: Střelivo 9-10 je v katekorii - ještě levné.
    V dnešní době už puškový náboj pod 6 korun prostě nekoupíš. Prostě cena jde neustále nahoru.
    Takže 7,62*39 seženeš za 6-7 kč.
    7,62*54R už stojí 10-11.
    308W 13-25
    ,223 8-10
    Zbytek stojí přes 25
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: jako, seženeš občas někde třeba třeba za 6, 7 kč za kus. Na druhou stranu, vono 7.62x39 už taky dávno není zrovna za 4 kačky. U puškovýho střeliva moc levnějších alternativ nebude.
    Leda bys pořídil třeba dlouhý EVO (karabina, 9mm), ale to zas není za 18K.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: jo, jde, mám ho a ty zásobníky jsou na třicet, ten omezovač vytáhneš
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ted koukam u toho Norinca, co to je za nesmysl? da se ten plech dat do hajzlu?

    2 x zásobník na 30 ran (omezený navařeným kusem plechu na kapacitu 5 ran)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    ZEPHEER: dik za tipy, ta posledni M4 vypada moc dobre, projdu si to jeste detailneji

    NELLI: ta vypada perfektne, potencialni problemy s licovanim mi vubec nevadi, vazne nestrilim na 300m na presnost. nikdy jsem ale nestrilel ze zbrane raze .223 a koukam ze je to strelivo pomerne drahy, 9-10kc za naboj - nebo je to standard a z pusky se proste levneji strilet neda, aniz by to byla malorazka, coz nechci?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DESTROYER: Zápalky SB nepatrej zrovna k mekkym, ale OK.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    ELECTRICKOTA: To je ciste vec prebijenek s mekyma zapalkama. S tovarkama bez problemu.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    NELLI: připojuji se klep-klep nikdy žádnej problém...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IAMTHELAW: Nwm, Destro ví víc, občas mu kulometil, obrat se na něj pro detaily
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    ELECTRICKOTA: Nestane se to náhodou jen když je úderník zasranej? Protože jinak by to znamenalo, že může vystřeli i při nabíjení. Zatím se mi nic takového nestalo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    IAMTHELAW: Těžkej úderník, způsobuje že občas za fullautí. Je to vojenskej krumpl, z kteryho se ale strili prekvapive prijemne.
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    ELECTRICKOTA: Jaký má mouchy?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DESTROYER: Nechce se v tom vrtat, Galil precejenom ma sve mouchy ktere je treba odpilovat ;)
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    HARDCABB: Galil.
    NELLI
    NELLI --- ---
    HARDCABB: mno, asi budu za heretika, ale pár lidí kolem mne si vcelku pochvaluje jako funkční low-end řešení AR15 od Norinca. Občas to tu a tam nelícuje, na nějaký ultra přesný střílení to není, ale funguje to a díry do terče to dělá.
    A zřejmě je to evidentně spolehlivější, než PAR Spartan za téměř dvojnásobek...

    Puška Norinco CQ-A1 Normal (M4A1), ráže .223 Rem | alfatactical.cz
    https://www.alfatactical.cz/norinco-puska-norinco-cq-a1-normal-m4a1-raze-223-rem.html
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NELLI: nechci davat nutne pevnej limit, pokud existuje zbran co by stala o 5/10k vic nez bych si pral a byla by to rozumnejsi volba z hlediska kvality a investice do budoucna, jsem ochotnej do toho jit. dejme tomu treba 25k, cim min tim samozrejme lip, beru kvery jako spotrebni zbozi, ne neco co se opatruje jako oko v hlave a kazdej den cisti od prachu ve vitrine :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam