• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Má cenu si rovnou žádat i o další skupiny ZP než E? Řeším kvůli zkoušce, která má třeba na A a B extra požadavky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ohrejte si kver a..

    Top 5 Guns That Are Not ARs
    https://www.youtube.com/watch?v=LDuqTuJYS4g
    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    BAAL: Ja tam bral cca dva mesice zpatky tatu (nema ZP) a sice sem platil za dve zbrane, ale meli sme dva standy :). Nevim jestli renonc, nebo jestli to tam tak ma fungovat a jenom to maj blbe popsany.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    BAAL: cena není tak dobrá jako byvala, ale ja tam chodím jen párkrát di roka takže to tak neřeším.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DESTROYER: s tou .223 tam problém neměla, ale o víkendu to třeba je jinak. Každopádně me ani nenapadlo ji tam tahat, tu mám na dynamiku ne na mirenku.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Můj největší problém se Suchdolem je:

    "Uvedená cena je za pronájem 1 střeleckého stavu na 1 hodinu (započatou). Doprovod je osoba i bez zbrojního průkazu, která střílí ze stejné zbraně a na tomtéž střeleckém stavu jako střelec, kterého doprovází. Pokud střelec má více jak jednu zbraň, doprovodná osoba platí jako střelec dle ceníku pro příslušnou zbraň."
    MAGNUM Praha
    http://www.magnumpraha.cz/pro_str_st.html

    A já vím, že mi tu řeknete, že střelnice nejsou dobročiné spolky a musí vydělávat a mám být rád že v Praze nějaká vůbec je atd atd.

    Jasně, ale platit 350korun za hodinu na stavu, mi příjde prostě drahé, proto tam nechodím.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    DESTROYER: já vím, jen píšu, že se nic nezměnilo a pořád to nejde.
    MCD
    MCD --- ---
    STENNY: Jj, střílet se musí pomalu (a pokud možno potichu) ;-)

    Zase jsou tam široký dvoustavy, takže pokud ho chytíš sám pro sebe (což se mi stalo snad vždycky), můžeš ládovat náboj - hilzna a cvičit odstraňování závad s tacticool pohybem do strany.
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    CERMI_FOX: Pusku (.223) tam maji, ale strili s ni jen zazitkovky. To je ten dvoji metr co se tu zminil. Ale je to realne kuli tem shitstormum co tam maji s hlukem (chteji to mit pod kontrolou). Kdyz jde cek s cernoprachem nebo malorazkou, tak je to idealni strelnice v Praze.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: mě tam s puškou nedávno vyhodili, maximum je malorážka nebo puška na pistolový náboje. Když tam ale jdu s malorážkou, tak jsou milí a ochota sama.

    STENNY: mezi výstřely musí být 1 nebo 2s :(
    STENNY
    STENNY --- ---
    ELECTRICKOTA: Hlukové omezení zahrnuje i zákaz doubletapů?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: Tak jestli se to tam zlepšilo, to jsem jedině rád. Já tam nikdy vyloženě problém neměl, jen mě štvalo, že angláni tam mohli střílet ze saigy a my z 223 pušek ne.

    Ale pokud už to funguje dobře, to je dobře.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Minus je hlavne, ze se strili di setmeni, coz je cca v dobe meho obeda:) Ale ted jsem tam pripravoval znameho na zbrojak a ta mlada buchta je v pohode, kdyz clovek slusne pozdravi:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Jj, vede to tam mladá punkerka která je fajn, angláni tam samozřejmš zůstali, vydělávat se musí. Ale už není problém tam jít s pistolí nebo puškou i na padesátku. Hlukové omezení bohužel stále platí, ale to neva stejně je to spíš střelnice na mířenku, černoprach, nastřelení či seznámění se s novou zbraní. Mínus je že je tam víc plno.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    ELECTRICKOTA: to je pravda. zmenilo se to k lepsimu?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    REDSNAKE: Si tam delší dobu nebyl co?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NECROMAN: ja moc nemusim vedeni magnumu, ale komu nevadi dvoji metr, klientelismus a dalsi prvky spojene s najezdama anglanu co si prijeli zastrilet asi ok.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NECROMAN: Týpek z příbuzenstva také využil jejich služeb a říkal, že OK. Jak dopadne, to se uvidí počátkem "prasince".
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    OTAKAR: Dívám se na ten Magnum, vypadá v pohodě. Spořilov je už trochu z ruky.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NECROMAN: Z 6 máš "blízko" Suchdol. Já dělal přípravu U lovčího, naprostá spokojenost. Holt součástí střeleckého koníčku je i dojíždění po víceméně vzdálených strelnicích :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam