• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    XMEDA: Do té doby určitě nebude nový zákon, takže kdykoli.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    kdyz mi v dubnu konci ZP, do kdy to prodlouzit aby novej jeste byl podle stavajicich pravidel?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Tak ono to má logiku. Pokud jsi nezpůsobilý, představuješ riziko(nebo to může být riziko pro tebe) již při zkoušce a navíc by to byly vyhozené peníze za zkoušku.
    MCD
    MCD --- ---
    NECROMAN: Ano, pokud nejsi držitelem ZP, dáváš podle par. 21a odst. 1 ZSZS potvrzení o zdravotní způsobilosti již s přihláškou ke zkoušce odborné způsobilosti. Potvrzení nesmí být starší tří měsíců.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, je to nyní opravdu tak, že potvrzení ze zdravotní prohlídky je třeba předkládat již při registraci ke zkoušce odborné způsobilosti? Dříve to bylo až při žádosti o vydání.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: Dík, to mi ušlo.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    FYI
    Právo nosit zbraň pro zajištění bezpečnosti Česka senát neschválil - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...zpecnost-statu-ustava-novela-fw8-/domaci.aspx?c=A171206_215545_domaci_lre
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: proste jen nadcasovy design. Ale i u nas se s vz52/57 myslelo dopredu :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska jsem na střelnici Magnum absovoval nalejvárnu pro zkoušku na ZP. Mám už z toho lepší pocit, ale asi si to nechám ještě zopakovat. Zejména řešení 4 druhů závad při střelbě a rozborku chce dostat ještě více do kůže.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    NJAL: Houby. Soudruh Simonov to naplánoval tak, že aby se SKS lépe prodávalo, tak potřeboval omezovací směrnici EU. Akorát se někde ztratila v byrokratickém procesu a našli ji o 70 let později. :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    DOCKINEZ: Uplne si predstavuju Simonova, jak sedi u nejake undergroundove sovetske vestice nad kristalovou kouli a z predpovedi uvazuje, jaka by byla optimalni schranka pro svuj budouci samozarjadnyj karabin :-) Treba to babice predpovedela dobre a EU se rozpadne driv, nez stihne omezit zasobniky velikostne na jeden naboj :-D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    The Fastest Production Pistol in the World (?): The $8,000 FK BRNO Field Pistol
    https://www.youtube.com/watch?v=4_XXXwyA_Xk
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    HARDCABB: ten výřez je tam proto, aby se ti po vyrvání omezovače ten mag sekal, to tam dělaj schválně.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PIVECEK: presne tak, s timhle maj Norinca po koupi obecne problem, mozna jeste bych poradil napsat/podivat se na fb do skupiny "CZ/SK Fanclub zbraní AR-15 a podobných (M4, CQ A1, PAR Mk, H&K 416, V-AR)", kde nekdo toto na norincu uz nejspis resil
    STEVE: na brownells byl ted pmag za 380 kdyz byl ten 20% off, hex magy za 320 a amend2 magy za 250
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    NJAL: A proto mám SKS :)
    STEVE
    STEVE --- ---
    HARDCABB: na bazar hunting seženeš PMAg kolem 500+-
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    HARDCABB: tak jo, máš fakt jiný zásobníky než jsem k tomu dostal já..
    NJAL
    NJAL --- ---
    DOCKINEZ: Pro EU to bude brzo na 10 :-)
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    DOCKINEZ: protože pro číňany je jednodušší neřešit pro jakou zemi vyrábí a prostě ty omezovače naperou do všeho. Já mám taky k M305 2x20 zásobník omezený na 5 (a ano, už jsem taky ty omezovače urval).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam