• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    PIVECEK: Tak tedy doporučuji, za sebe si nemohu stěžovat :)
    Katalog firem a institucí • Firmy.cz
    https://www.firmy.cz/detail/12744407-mudr-jitka-kleinova-praha-ruzyne.html
    Prohlídku pro získání ZP mohou ale dostat jen registrovaní pacienti.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    NECROMAN: Myslim, ze ji nebude vadit, pokud ji tady pochvalis jmenem. Verim, ze dalsi klienti si k ni cestu najdou:)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dneska jsem si šel na zdravotní prohlídku k přihlášce ke své doktorce, a čekal jsem rutinní vyřízení, jaké bylo ale mé překvapení, když se mě paní doktorka začala ptát, jakou zbraň si chci pořídit, kde už jsem byl střílet a že na Dejvické mají dobrý obchod včetně komisního prodeje.
    Jak se ukázalo, také má ZP a ráda střílí :)
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    NJAL:
    NELLI: Díky, předám kontrakty, snad budou mít někde volno..
    NJAL
    NJAL --- ---
    GANYAL_YABANI: Ja byl tady: http://www.lebduska.eu/ za me velmi dobry (2014)...
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    GANYAL_YABANI: imo rychlejsi a levnejsi je najit jinyho obvodaka
    NELLI
    NELLI --- ---
    GANYAL_YABANI: mgr. Rejlová. Dělal jsem si tam psychotesty taky. Nemůžu proti ní říct ani popel. Není úplně pro-gun, ale hraje rovinu. Pokud neshledá žádnej problém, nikomu nebrání v tom se ozbrojit.

    Mgr. VĚRA REJLOVÁ - Psychologické a profesní poradenství Praha
    http://www.nezblaznitse.com/profil-psychologa/mgr-vera-rejlova
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    Čus, nevíte někdo o psychologovi v Praze, ke kterému by se mohl objednat kolega. Obvoďák po něm chce psychologické vyšetření a zatím se mu nepodařilo se nikam objednat. Díky.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HARIUS: hm, to je taky fakt
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    XMEDA: Doporučuji jednat ihned, ne kvůli novele, ale kvůli množství lidí, co to bude řešit po novém roce.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    XMEDA: výměnu lze provést mezi šesti až dvěma měsíci před koncem platnosti, takže můžeš už teď.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    XMEDA: Do té doby určitě nebude nový zákon, takže kdykoli.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    kdyz mi v dubnu konci ZP, do kdy to prodlouzit aby novej jeste byl podle stavajicich pravidel?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NECROMAN: Tak ono to má logiku. Pokud jsi nezpůsobilý, představuješ riziko(nebo to může být riziko pro tebe) již při zkoušce a navíc by to byly vyhozené peníze za zkoušku.
    MCD
    MCD --- ---
    NECROMAN: Ano, pokud nejsi držitelem ZP, dáváš podle par. 21a odst. 1 ZSZS potvrzení o zdravotní způsobilosti již s přihláškou ke zkoušce odborné způsobilosti. Potvrzení nesmí být starší tří měsíců.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, je to nyní opravdu tak, že potvrzení ze zdravotní prohlídky je třeba předkládat již při registraci ke zkoušce odborné způsobilosti? Dříve to bylo až při žádosti o vydání.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: Dík, to mi ušlo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam