• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GOBERS: Nechci byt skodoliby, ale hlavne si ted neber do ruky nejake normalni ARko:)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Tak dneska prvně v ruce ČZ 805 Bren A1 s kolimátorem ZD-Dot od Meopty. A myslím, že se budeme mít rádi... :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Vzhledem k tomu, ze mi to prinesl postak domu, tak nic. Nechal jsem to resit v zastoupeni posty a jen jim poslal fa ze zahalu. Ale zasobniky neni nelegalni posilat, takze pokud s tim nema problem odesilatel, nikdo dalsi se na tom vozit nemuze.
    2ND
    2ND --- ---
    PIVECEK: a co jsi rekl na celnici ? :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    2ND: Ja tam nakupoval pazbeni i zasobniky bez problemu.
    2ND
    2ND --- ---
    tusite, je legalni nakoupit v izraeli doplnky? treba zasobniky? 23 dolaru je pekna cena, ale aby se z toho na celnici nekdo nepokak ? obvykle se ptaji co je v balicku...
    FAB Defense "ULTIMAG" Vz.58 30r Polymer Magazine
    http://www.zahal.org/products/fab-defense-vz-58-window-30-magazine-ultimag?path_parent=218295
    maj tam i raily a tak ve sleve, mne napadlo si oplastovat kosu..
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    PIVECEK:
    SHADDIE: Díky, myslel jsem si to.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    DOCKINEZ: Také jsem ho vlastnil, vynikající, neprofoukne to vítr.
    Ano, i já vypadal jako Gestapák :-) Ještě jsem k němu měl super klobouk - takový, jaké je možné vidět v České Sodě. :-)
    Bohužel jsem z toho vyrostl (přibral jsem).
    Jediná nevýhoda toho kabátu je značná váha.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Zda se, ze se zaciname dostavat do povedomi rozumnejsich zapadoevropanu, aneb mala, 30 sekundova storka kanadske novinarky v Praze. Link odkazuje na zacatek, zbytek celeho rozhovoru neni o zbranich :-)

    Millenniyule 2017 #24: Faith Goldy
    https://www.youtube.com/watch?v=QqSoNttPIfs&feature=youtu.be&t=3246
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ELECTRICKOTA: Ten přesně mám, je super. A ano, vypadám v něm jak estébák :)

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    PIVECEK: je to tak,my to taky máme se sídlem na Praze 4 i když provozovna je v Holešovicích.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    HARIUS: Pocitam, ze sedivaky taky tisknou z CRZu. Ted na to koukam, automaticky se tam vyplnuje sidlo firmy, nikoliv provozovna. O provozovne tam neni ani zminka :)
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    Mám kacířskou otázku, nenakupoval jste někdo v poslední době v podnikovce CZUB v Praze "cosi" podléhající registraci ? Jde mi o to, co se na oznámení píše do kolonky prodejce, jestli adresa podnikovky nebo přímo adresa CZUB, když je IČO stejné. (samo se zeptám těch maníků, až to budu kupovat, ale kdyby někdo věděl v předstihu..:-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Kamarád prodává dobový dlouhý kabát z 50. let. Kdyby někdo měl zájem tak do SZ.







    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NJAL: Pak to chce zásah boží ruky. :-)
    7 Most POWERFUL and Dangerous PISTOLS of ALL TIME
    https://www.youtube.com/watch?v=mTSb58GIEvQ
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Jo takhle. No v tom pripade je tohle obrazek primo prorocky. Uz chybi jen kobylky a dalsi znameni :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    NJAL: no to je EU budoucnost.. budes si i na plynovku delat zbrojak, zejo :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: Precetl jsem, je docela fajn, ze urcity chytaky hranici s umyslem vyradit za kazdou cenu ze zkousek zmizi... Docela srandovni je ovsem ilustracni foto plynovky pri strelbe. :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Zajímavý článek, zaujalo mě třeba toto:

    Se základní neznalostí zákona o zbraních a střelivu se žadatelé bohužel setkávají i u pracovníků Policie České republiky na přepážkách. Osobně jsem se setkal při podání žádosti o zkoušku odborné způsobilosti 14letého chlapce na OŘ PČR Praha IV, Sdružení 1, s tím, že mi pracovnice žádost odmítla přijmout, protože zbrojní průkaz lze vystavit osobě starší 15 let. Naprosto nedokázala rozlišit různost správního řízení o zkoušce odborné způsobilosti a řízení o vydání zbrojního průkazu. Díky tomu, že se v „branži“ pohybuji mnoho let, jsem nakonec dosáhl toho, že žádost přijata byla a chlapci byl stanoven termín pro vykonání zkoušky. Jiný tatínek ovšem, nevybavený potřebnými znalostmi zákona o zbraních, dopadl bohužel přesně opačně a odešel z PČR s nepořízenou. Nedokážu si však dost dobře představit, že by někdo požadoval provedení zkoušky odborné způsobilosti u 11letého dítěte. Asi by i většinu čtenářů překvapilo, že podle současného zákona o zbraních a střelivu má na to i 11leté dítě právo, a to i přesto, že uspěje-li u vlastní zkoušky, může si dát osvědčení o odborné způsobilosti maximálně do rámečku do dětského pokojíčku, protože nárok k vydání zbrojního průkazu do 15 let skutečně nemá a osvědčení o odborné způsobilosti má platnost pouze jeden rok.

    Konec zlomyslných komisařů? | SECURITY MAGAZÍN
    http://www.securitymagazin.cz/zpravy/konec-zlomyslnych-komisaru-1404058444.html
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: Díky. Na tohle se pěkně kouká.
    Rýchlonabíjač zásobníkov vz 58
    https://www.youtube.com/watch?v=i_TtZjUv31I
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam