• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    MUADDIB: No já spíš doufám, že toho pána pošlou ostatní do prdele, poměr nepoměr.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    OTAKAR: Já už vím, on se někde vyjadřoval za pravidelné přezkušování, že? Já myslel, že mluvíš o těch níže zmiňovaných kurzech.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    KOUTLOSH: "stačí aby ti to komisař osladil a co, příjde člověk o papíry?" Nemůžu přijít na to, jak to myslíš. Když to někomu komisař u zkoušek osladí, tak ještě přeci nemá o co přijít, když ještě zbroják nemá?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    KENJIRO: To je ale zmrdovina největšího kalibru... stačí aby ti to komisař osladil a co, příjde člověk o papíry? Co pak kvéry? Především třeba ty předsměrnicové. Na vlastnění auta řidičák mít nemusíš, na zbraně ano. Stačí v průběhu času změnit pravidla a klidně mohou o zbroják časem přijít všichni atd. To je těžce antigun aktivita...
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    KENJIRO: To je celkem strasny :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NAVARA: hard task ma na tohle tema daleko vhodnejsi kurz "selfdefence scenarios" - ono je to hodne o rozliseni, kdy tu zbran tahat a kdy ne, takze bojova strelba neni uplne stejny pripad.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: Ještě štěstí, že má svejch starostí s Bearekou tolik, že prosadí leda tak hovno....
    BAAL
    BAAL --- ---
    To už tlačíl na idnesu 2015:

    "Dovedu si třeba představit periodické přezkušování po pěti letech nebo povinnou praxi před získáním zbrojního průkazu. Tak jako v autoškole musíte absolvovat jízdy, tak tady byste musela dělat střelby pod vedením profesionála.
    Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/...e-streleckym-instruktorem-d8q-/lide-ceska.aspx?c=A151105_143409_domaci_zt"


    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    tak jen doufám, že tam střelecká veřejnost bude v poměrném zastoupení vůči komisařům... podle reálu...
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    KENJIRO: bomba...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MUADDIB: Tak třeba Jakub Novotný z Beareky. Založil si Unii zkušebních komisařů a skrze ni zřejmě bude prosazovat, aby byly povinné kurzy na zbroják.
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    KENJIRO: pak dej vědět, co jsou tam za experti...
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KENJIRO: Jen abyste nebyli jediní, kdo bude v obraze....
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    JAKUMIN:
    HARIUS:
    XMEDA:

    Bude to expertní. Za Lex jdu já a viceprezident.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DOCKINEZ: kurzy bojové střelby :) izraelci / combatsim, hard task,..

    pozor jen na to, že se taková střelba moc neslučuje se soutežní - a já třeba z toho důvodu netrénuji další styl pro ipsc / los
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: no pokud to bude fungovat z pulky tak dobre jak to vypada na papire, tak bych rekl ze tim trhem sakra zatresou. Me to hlavne pobavilo protoze mam obe EDC celkovo v nerezu :D
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: ja jen ze je to zajimava alternativa k tem zabehlym kapesnim modelum
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    XMEDA: peklo zamrzlo ze sdilis platovej kver? :-)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Sig Sauer P365 & More - SHOT Show 2018
    https://www.youtube.com/watch?v=tjVscfLF-p4
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    XMEDA: LOOCASe :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam