• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NECROMAN: Já jsem hlavně zvědav, co na to teď vláda a co si počnou s tou retroaktivitou.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    (Ne)pěkný přehled toho, na co vše se bude vztahovat zbraňová reforma z EU
    Zbraňová reforma z dílny EU míří na vládu. Co všechno může změnit? - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...zbrane-reakce-na-smernici-eu-fpq-/domaci.aspx?c=A180205_111159_domaci_jkk
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DOCKINEZ: V Daste nosim CZ75 uz leta a plne spokojen. Zkousel jsem nedavno kydex, nebylo to uplne spatny, ale dloubal do boku. Na zavody fajn, na bezne noseni jsem se po par tydnech vratil k Daste.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XMEDA: no mně právě nepřišla blbá, když jsem na ni koukal ve střeleckých potřebách.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DOCKINEZ: Dastu mam ve velikosti na vz82 a neprijde mi spatna. Proste jednoduchy pouzdro. Pasek pres kladivo, vystrelova nehoda nemozna. Vyndani pistole je raz dva. Ulozeni uz vyzaduje trochu pozornosti k jisticimu pasku.

    btw. da se v ni nosit i CZ75, ale uz ji hodne kouka lauf ;)
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OCTOPUSS: To je hodně fér cenovka.
    Písneš mi do SZ nějakou sdresu na předání?
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    DOCKINEZ: :) nz
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MCFLY: KM Saddlery vypadá super, díky.
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    DOCKINEZ: Dasta je asi to nejméně kvalitní co se dá mít ( i když co čekat za 300-400kč).. Kup něco koženýho od KM saddlery, Petra Hesse atd...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Zdravím, chtěl jsem se zeptat na futrál na pistoli. Mám CZ85 fullsize a starý vnější kožený pouzdro ještě z dob předrevolučních. To vyhovuje na nošení, ale vkládání zbraně je poněkud nepohodlný, tak zvažuju náhradu.

    Plastový pouzdro nechci, škrábe černou barvu na pistoli.

    Co Dasta?
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NJAL: To mi připomnělo mé překvapení, když se z křížku na krku mušketýra vyklubal vercajk.
    MADIETTA: Překádal bych jako "puškařský klíč". Na tohle spojení dává vyhledávač nejrůznější nástroje na seřizování mušky, na perkusy, rozebírání...
    Našel jsem třeba
    Zbrojárské nářadí
    https://www.brownells.cz/Zbrojarske-naradi

    Ale Google to překládá i jako "(malá) pistole".
    Nějaký "střílející klíč" se mi také nezdá. Nářadí (klíče) nepřekládají jako key, ale většinou jako wrench.

    Takže pokud to nezahodí, je to prostě nějaká malá pistole.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Hele já nevím, krabička stojí stovku, tak sleva na 70?
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OCTOPUSS: Vzal bych všechno, pokud se dohodnem na ceně.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    OCTOPUSS: cena mne zajima a mozna bych i do nachoda neco hodila, kdyby nebyl spech...
    NELLI
    NELLI --- ---
    NELLI: Rezervace
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    PISTA1: To asi jo, doteď si vzpomínám na ten porod se střelama :D
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    OCTOPUSS: Vzal bych je, ale asi bude problém je dostat do Náchoda :(
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Nepotřebujete někdo malorážkový náboje?
    Mám v trezoru 20 krabiček https://www.prodej-zbrani.cz/...vo/Naboje-.22LR-SB-HV---36GR/2,33g,-pomedena-strela__s796x2724p.html, a jsou mi k ničemu.
    Na ceně bysme se určitě dohodli.
    NELLI
    NELLI --- ---
    Sorry za spam, nicméně, pro přebíječe...

    Po výměně hlavně na pušce jsem přešel na jiný střely, zůstalo mi tady 400ks střel Lapua Lock Base 170gr 7.62mm (30 cal).
    V Reloaderu se prodávají za 9.80,- Kč za kus, dám je za 7kč za kus při odběru 100ks, pokud někdo vezme všech 400ks najednou, dám to za cenu 6kč za kus (tj. za 2400,- Kč).
    Díky. Pošta.

    Střela Lapua 308 Lock Base 170 gr - reloader.cz
    https://www.reloader.cz/strela-lapua-308-lock-base-170-gr
    NJAL
    NJAL --- ---
    XMEDA: Ale no jo, to uz je hobby... Living history :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam