• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KASUMI: Myslim v tom navrhu
    Ne v tom clanku
    Ten nerika nic noveho oproti tomu, co jsme tu uz resili a navic je tam ten debilni posledni odstavec, ktery me taky nakrknul
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    NJAL: Minus asi za to, ze zrovna to tam receny je
    Pausalni vyjimka
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: No tak s tim se operuje uz davno, limit pro grandfathering pochazi z doby platnosti smernice, ne z platnosti nasi upravy zakona. A ano, ted se to zacina projevovat, ze holt ti "pozdeji narozeni" uz nemaj ty moznosti...
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NJAL: překvapilo mě, že ten grandfathering chtějí aplikovat jen na zbraně získané do června minulého roku. Takže když dostanu ZP teď, tak abych si už žádný předělaný automat ani nesháněl.
    SPM
    SPM --- ---
    a už jsou alespoň někde laciný kosy, když se to blíží? :-) Stejně to asi budu chtít risknout a letos jí pořídit.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NJAL: Jsi zlý, negativní a dost možná i xenofobní se sklony k nacismu a rasismu, jasná věc.
    NJAL
    NJAL --- ---
    Jo a muze mi anonymni hrdina laskave sdelit, za co jsem dostal minus?
    NJAL
    NJAL --- ---
    OMNISLASH: Jenze co retroaktivita? Mel bych dostat vyjimku....
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    NJAL: imo stejne jako strelivo se zvysenym ranivym ucinkem v kratke - dokud to do toho nedas, je to tvoje vec.. coz ovsem, ano, pravdepodobne jen predchazi tomu, ze se posleze zakaze uplne, aby nebylo mozne toho zneuzit
    NJAL
    NJAL --- ---
    Hlavne by me fakt zajimalo, jak se bude posuzovat zbran B nabyta pred cervnem 2017, s vrazdomatickym zasobnikem taktez nabytym pred cervnem 2017, kdyz jejich kopulaci vyrobim zbran A-I. Vyjimka? Neozbrojene dovolovani? Nikde to neni jasne receno.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    Jste si jisti, že idnes je relevantní zdroj?
    NJAL
    NJAL --- ---
    Posledni odstavec toho clanku je, panove prominou, neskutecny velezvratek. Jasne, a co asi tak jeden muze nadelat proti vsem, zejmena kdyz mu vsechny spojence (vcetne toho "nema problem Svycarska") podplatej ruznejma vyjimkama.

    Fuj, to jsem se vytocil.
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    NECROMAN: Já jsem hlavně zvědav, co na to teď vláda a co si počnou s tou retroaktivitou.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A ted muzeme sledovat jak na to vsichni eurozmrdi bez kecu kyvnou a vsechno hladce projde...a za tri roky se v ramci uspechu prvni smernice zavede druha a zakaze se vsechno.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    (Ne)pěkný přehled toho, na co vše se bude vztahovat zbraňová reforma z EU
    Zbraňová reforma z dílny EU míří na vládu. Co všechno může změnit? - iDNES.cz
    https://zpravy.idnes.cz/...zbrane-reakce-na-smernici-eu-fpq-/domaci.aspx?c=A180205_111159_domaci_jkk
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    DOCKINEZ: V Daste nosim CZ75 uz leta a plne spokojen. Zkousel jsem nedavno kydex, nebylo to uplne spatny, ale dloubal do boku. Na zavody fajn, na bezne noseni jsem se po par tydnech vratil k Daste.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    XMEDA: no mně právě nepřišla blbá, když jsem na ni koukal ve střeleckých potřebách.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    DOCKINEZ: Dastu mam ve velikosti na vz82 a neprijde mi spatna. Proste jednoduchy pouzdro. Pasek pres kladivo, vystrelova nehoda nemozna. Vyndani pistole je raz dva. Ulozeni uz vyzaduje trochu pozornosti k jisticimu pasku.

    btw. da se v ni nosit i CZ75, ale uz ji hodne kouka lauf ;)
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    OCTOPUSS: To je hodně fér cenovka.
    Písneš mi do SZ nějakou sdresu na předání?
    MCFLY
    MCFLY --- ---
    DOCKINEZ: :) nz
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam