• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GILHAD: na předním skle je to moc nápadný, takže odhaduju do měsíce vykradený auto. Stačí mít jen držak na telefon nebo viditelné kruhy od něj ...
    Tuhle otázku řeším už roky a zatím jsem nic nevymyslel, bez nutnosti custom řešení.
    SPM
    SPM --- ---
    Já mám takovou, co vypadá jak zpětný zrcátko a přidělá se přes zrcátko v autě příchytkama. Tam spatřuju největší výhodu v tom, že je to relativně nenápadný a neni potřeba jí furt z toho auta vyndavat (alespoň mně teda to auto zatím nikdo nevysklil). Ale výběr je pak značně omezenější a taky to asi nebude úplně kompatibilní s novějšíma autama, co v tom zrcátku maj nějaký display nebo samostmívání.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    GILHAD: Případně je ještě sucháč.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ZEPHEER: normalne ty levne maji prisavky na celni sklo (nebo se daji prolepit oboustrannou lepenkou), napajeni se da protahnout pod polstrovanim sloupku a jsou i kamery, ktere maji pripojku pro kamerku na zadni sklo, coz je must-have taky kdyz te nekdo sejme zezadu/z boku, tak at je videt, co predtim delal.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Bez kamery do auta ani ránu... Akorát kam a jak ji připevnit. Zkusím neodyny.
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    OMNISLASH: Jo, to nikdo neví.
    Nepamatuji si jméno toho sportovce, (zápasník, boxer, vzpěrač nebo co) co ho chtělo okrást 6 lidí, on se ubránil a byl odsouzený za napadení, protože neměl svědky? Nejvíce byl roztrpčený z toho, že ty kluky znal....
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ZEPHEER: zajimalo by me, zda by byl vysledek stejny, ikdyby slo o naprosto neznameho cloveka a ne o hokejistu. pripadne kdyby dotycny silnicni posuk nebyl znamy recidivista. tezko se mi veri, ze by to za techhle okolnosti dopadlo stejne. a ano, bavi me predstava, jak nekdo se 14 prestupky na useku zbrani a streliva stale ma zbrojak :) u auta zjevne zadny problem a na pana je spoleh.. tedy alespon v tom, ze brzy zase neco vyvede, az jej chytne rapl
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ZEPHEER: Smutné je, že s našimi soudy jsem si nebyl z titulku jist kdo tu podmínku dostal :-(
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Jak to, že pan Gajda, který a nyní cituji: "Gajda má 14 záznamů o přestupcích, několikrát i za vybržďování jiných vozů. Do některých z nich po vybrždění kopal a slovně napadal řidiče" má 14 přestupků ještě není za mřížemi? Jak to, že má ještě ŘP? Nechci být rasista, ale připomíná mi to jistou nedotknutelnou skupinu spoluobčanů práce štítících se, které tak moc ubližujeme.
    Ale díky bohu, nezavřeli pana Ujčíka.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ZEPHEER: narazila kosa na kamen..
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Vybrzdil hokejistu Ujčíka, který se pak bránil s pistolí. U soudu dostal agresor podmínku – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...-ujcika-ktery-se-pak-branil-s-pistoli-u-soudu-dostal-agresor-podminku.html
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Když jsme u těch obrázků...
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ERGOSUM: tvl to je presny..
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Připomíná mi to podobný přístup v dopravě.
    Na silnici s rychlostí 80Km/hod je zatáčka.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 50.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 20.
    Řidič ve 120 nezvládne řízení a skončí v příkopě.
    Rychlost je snížena na 10 Km/hod.
    Řidič ve 120 zezadu nabourá auto jedoucí 10 a oba skončí v příkopě.
    Ze silnice je jednosměrka se zákazem předjíždění.

    Naše řešení je jen ke škodě, ale něco pro vás děláme.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    A hned v poradi muze zakazat strelbu pouzitim prstu, protoze od boku jde bumpfire j leccim
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    GEKONZPRAHY: Prelozeno "machine gun" no..
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: Ano, nasazením bumpstocku se to magicky překomoruje na pistolovou ráži ;-)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Taky to tak vidim, spíš mě zaujala ta samotná věta s tim samopalem :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: Populistickej krok, kterej měl v záloze po Vegasu, umlčí na chvíli antigunners ale v reálu se moc nezmění.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    „Před chvíli jsem podepsal dokument, který žádá generálního prokurátora, aby navrhl zakázat součástky, se kterými lze z legálně držené zbraně vytvořit samopal,” uvedl Trump.

    Trump chce omezit pravidla pro držení zbraní, žádá zákaz urychlovačů střelby – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...chce-omezit-pravidla-pro-drzeni-zbrani-zada-zakaz-urychlovacu-strelby.html
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam