• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    STENNY
    STENNY --- ---
    HARIUS: "Nějakej vocas" v uniformě, nebo v civilu?
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    TOMBRIDER: Tak jasně, ale když jsem dělal historický šerm, běžně se mi stávalo, že se našel nějakej vocas a chtěl po mě "zbrojní pas" na můj meč. Třeba v tramvaji. A to jsem ho nosil v plátěném futrálu. Pravda, běžnější byly tyto dotazy po různých vystoupeních atp. Mimochodem, toho v tramvaji jsem vytrolil tak, že na mě taky zavolal hlídku :-)
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    ERGOSUM: Víš že je to reálný asi tak jako soudkyně Barbara nebo seriál Ulice?
    Reakce na seriál „Policie v akci“ - Policie České republiky
    http://www.policie.cz/clanek/reakce-na-serial-policie-v-akci.aspx
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Teens at Florida shooting club defend gun ownership - CSMonitor.com
    https://www.csmonitor.com/...at-Florida-shooting-club-defend-gun-ownership?__twitter_impression=true
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    ERGOSUM: dokonce zcela urcite :-)
    Me na tom vsem prijde zajimevej ten fakt, ze zatimco u techhle veci (kriminalita, atentaty a podobne) puvod jaksi nesmi hrat roli, tak treba u pojisteni za auto roli hraje, a jak. Pojistovny si delaj statistiky a pokud zjistej, ze prislusnici nejaky skupiny obyvatelstva je stojej vic, tak jim to zohlednej v cene pojisteni.
    Ted u nas vysel clanek o tom ze treba Albanci platej az o 95% vyssi pojisteni nez rodili Svycari - ono, kdo nekdy videl jak ridej, tak uz se na nic nepta, je to zrejmy na prvni pohled proc to tak je.
    Jakmile ale treba policie zacne cilene kontrolovat jenom cernochy ponevadz ze svy statistiky vi, ze drogovy dealeri jsou v Baselu z 99% jenom cernosi, tak se zacne levice bourit ze jde o "racial profiling". Dokonce i tehdy, kdyz policie cilene hleda nejakou osobu ktera je tmavy pleti a kvuli tomu kontroluje lidi s podobnym signalementem se docka stiznosti od levicovejch fasistu. Tjo. Takovej je halt svet ve kterym zijeme, no.

    20 Minuten - Albaner zahlen bis zu 95 Prozent mehr - News
    http://www.20min.ch/schweiz/news/story/Albaner-zahlen-bis-zu-95-Prozent-mehr-22498457
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Teď jsem koukal na
    Policie v akci
    http://www.tvprogram.cz/policie-v-akci/1140198697
    Kluk si jde koupit rohlíky s mečem na zádech a bláznivka zavolá policajty, že přepadení a ještě si vybájí nůž. Nádherná scéna "vrahoun jako ty na internetech".
    Občas mám pocit, že se rodí tolik dětí, že na některé prostě nezbude žádný rozum.
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    NJAL: Neznám souvislosti, ale třeba jde o Somálce s australským občanstvím.
    NJAL
    NJAL --- ---
    OCTOPUSS: Ze Somalec je zhruba stejny "Australan" jako mimozemstan, co se rozhodl pristat zrovna u Perthu.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    NJAL: A co je špatně?
    NJAL
    NJAL --- ---
    NECROMAN: Hodne jsem se nasmal pri souvisejicim clanku s titulkem "Australan chtěl při novoročních oslavách v Melbourne postřílet co nejvíce lidí, policie ho zadržela" a hned prvni veta je: "Dvacetiletý muž somálského původu byl zatčen a obviněn z příprav teroristického útoku."

    Ze to ty novinare porad jeste bavi.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Australané odevzdali v amnestii 57 000 zbraní, byl mezi nimi i raketomet - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/...ne-odevzdali-v-amnestii-57-000-zbrani-byl-mezi-nimi-i-raketomet-43243
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    KASUMI: No, možná pro případ, že by přeci jenom byly ty předčasné volby, ne ?
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    Aneb kam EU vstoupí, sto let tráva neroste... :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: No, ještě před rokem to tak bylo :-/
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO:
    KENJIRO: tolik k naší střelecké komunitě, kterou prezentuješ jako klidnou, umírněnou a nepodléhající davovým hysteriím :-( Ještěže si žiju ve své sociální bublině a je mi tam fajn.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    IRONIC: Tak běž a napiš to na facebook. Uvidíš sám, kolik hezkých jmen dostaneš.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    KENJIRO: Ten návrh, co vylezl z vlády, by mohl být i horší než je. Kdyby to prošlo připomínkováním výborů a dalšími pozměňovacími návrhy všelijakých expertů, zvlášť teď v době hysterie která se děje zejm v usa, tak by z toho mohlo vylézt i něco horšího. Nemyslím si, že by úpravy ve sněmovně vedly ke zmírnění toho návrhu - proč a jakým směrem by to tak mělo být? Takže pokud by to později prošlo na 90ku, v aktuálním znění, bylo by to možná lepší, než kdyby to schválila sněmovna teď s úpravami. Pokud by byl záměr to nechat u ledu, pak by nebyl důvod to tlačit přes 90ku. A pokud vnější okolnosti dotlačí sněmovnu to urychleně řešit, tak raději bez pozměňovacích návrhů blbým směrem.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    KASUMI: To nevím. Můžu se jen domýšlet. A spekulace sem psát nebudu.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    KENJIRO: tak proc to cernochova navrhovala? to byl jeji navrh, ne? sleduju to jen na pul oka..
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    ELECTRICKOTA: Víš, to je takový těžký.

    Ty do těchhle kotrmelců nevidíš. Ale lidi v parlamentu do nich vidí velmi dobře. A uvědomují si, že lidi jako ty do nich nevidí.

    A já do nich třeba vidím, ale otevřeně to sotva můžu říct, protože nálada ve střelecké veřejnosti už je tak vybičovaná a hysterická, že kdybych řekl "Bylo by lepší to nechat projít do prvního čtení, protože...", tak zbytek už by ani nebyl slyšet přes vzteklý řev "ZRÁDCE!!! KOLABORANT!!! NA LAMPU S NÍM!!!"

    No dobře, přeháním. Ale v poslední době mám pocit, že o moc zase ne.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KENJIRO: chmm, tak do tehlech kotrmelcu zase nevidím, skoro bych se bál žes mi skazil radost...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam