• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    SAMMAEL: Já zas viděl statistiky podle kterých je takových zranění na určitých místech zaznamenáno dost, v případě dětí často i smrtelných...
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    SHADDIE: Na tohle téma jsem kdysi před lety našel diskuzi na nějakém webu, kde naopak tvrdili, že je to neškodné. Konkrétně to tedy bylo o tom, když v některých zemích se v rámci oslav střílí do vzduchu z AK47. Že stačí nekoukat se nahoru, a pak případný zásah spolehlivě utlumí silnější oblečení, důsledkem jsou max. modřiny. Tak co je pravda? Nechci se hádat, zajímá mě to.
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: hlavne za ty prachy (stoji vic jak shadow 2) ta Q5 Match neni nic, z ceho bych byl odvarenej, jen narozdil od zbrojovky to ma aspon backup miridla na konci zaveru, jinak ten shield tam meli fakt na vsem
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    GEKONZPRAHY: Tak zajdi do tiskárny A3 je levná.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Jo, papírovej. Tohle mě vůbec nenapadlo, protože já si kupuju nějaký asi A3, a to fakt nevytisknu no :) Díky moc, už googlim další
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Jako papirovej? Ja si tisknu ruzny na normalni A4ky. Nejaky uploaduju nize, ale na netu je toho mraky :)



    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Pánové, poradíte mi kde koupit (a jakej) terč na střelbu z .223 na 35 a 50 metrů? Už mě nebaví si tyhle věci kupovat na střelnici s docela x-násobnou marží. Děkuju :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Je to pistole do productionu, takze trychtyr by nedaval smysl. Navic tam vlastne je, je to hezky vespod vybrany prave, takovej interni trychtyr :))
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: Je to des jako vsechny modely pred, Walther měl zůstat u PP a vzduchovek
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Walther na IWA představil PPQ Q4, PPQ M2 SC a Q5 Match Combo - šedočerná varianta Q5 Match s Shield RMSc red dot sight.
    Q5 Match Combo(Carl Walther GmbH) | IWA OutdoorClassics 2018
    https://www.iwa.info/en/ausstellerprodukte/iwa18/product-9943375/q5-match-combo
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: A kolik mi takový světélko s laserem ubere vteřin na stage? :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: no ja idealne taky, stock iii vs stock ii ma uchop lehce jiny. U stocku ii sem se prstem levy ruky opiral o konec zachytu a u stock iii ne a sedela pocitove lip v ruce. Extreme verze ma jeste lepsi checkering zepredu a zezadu ramu a na rail das svetylko s laserem :-)))

    Stock II byla z meho pohledu bliz shadow 2 a stock III spis TS, ale chtelo by to mit vsechny 3 vedle sebe a hlavne je porovnat na strelnici
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: preferuju bull hlaven, nez divne natekly telo kvuli railu, ktery je ti k pr..
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: praveze ten rail tomu hezky pridava vahu na predek a je to do productionu imo, takze konkurence shadow 2 (ale nezkoumal sem). Oproti stock II to nema bull hlaven
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: hmm, ten rail je tam zbytečnej, není tam trychtýř kterej se dá dokoupit, jinak nevidím rozdím proti Stock II. Me se vic libi ten mazlík co tam mas v pozadí, LIMITED CUSTOM skoda ze je to port takze open :(
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ELECTRICKOTA: fotil sem ja :)
    (Posilam z mobilu, tak omluvte velikost)

    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    LUCKYBSD: Vzhledem k tomu ze Tanfo pouzivaji sportoni strelci napric EU tak se daji dily celkem splasit vsude prave, prinejhorsim z talijanska.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: photo Tanfa!
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    PIVECEK: spis shadow 2 je tanfo :-)) ale ta nedostupnost dilu a cena me odrazuje, sice czub je specificka a casto zaseknuta v dobach minulych, ale zas (az to jednou daji na trh) to normalne koupis. Mozna strilet s tim cz s2 s baterkou jak vogel a mas tam tu chybejici vahu :-)))
    HARIUS
    HARIUS --- ---
    BLOWUP: Taky máte veřejnoprávní televizi plnou levičáckých aktivistů ? To je snad epidémie, nebo co..:-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam