• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ERGOSUM: zalezi jaka.. s TT-33 toho namlatis vic nez s LCP, G42 apod.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ERGOSUM: bylo součástí :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    ZYAN: Jen připomenu, že pistole je i velmi efektivní úderná zbraň.
    ZYAN
    ZYAN --- ---
    Kurz za mně rozhodně dobrý, většinu z těchto věcí jsem třeba již četl, ale zkusit si to naživo a opáknou je rozhodně dobré.
    Oceňuji komplexní pohled na bezpečnost, deeskalaci, zóny, prevenci atd. To IMHO často lidé okolo zbraní podceňují a zaměřují se moc na zbraně na úkor ostatních prvků (například kde jsem kdy, v jakém autě jezdím atd.).
    Odpolední cvičení s pistolí a předtím s pepřákem bylo rozhodně dobré. Možná by stálo za to připravit scénáře, případně promíchat dvojce a komentovat samotné cvičení dvojic (například když se "bránící" chová moc agresivně a rovnou tahá pistoli bez varování).

    Na mně to zanechalo především pocit, že je to opravdu třeba trénovat pravidelně, abych dokázal vhodně pracovat se vzdáleností a vyhodnocením situace (kdy má smysl tahat pistoli a kdy musím nejdřív řešit okamžité nebezpečí ručně).
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Jinak ostatnim ucastnikum se pripominam se zpetnou vazbou na vcerejsek. Dejte vedet, dokud to mate v hlave...;-)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    BAAL:
    Mně se tohle stávalo dřív s hadrovou dastou. Ale na drouhou stranu se tím kydexem dá dotyčný dá alespoň mlátit:-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: coz je zvlastni, protoze mam to same, dokonce mensi, a s tasenim jsem nemel problem. Tedy aspon tykajici se vybaveni
    BAAL
    BAAL --- ---
    Dnešní den s ID Mokopa na téma "seznamka s Krav Maga", byl docela poučný v tom, že se mi povedlo dvakrát tasit i s pouzdrem:-))

    Asi je čas vyměnit klipsny na opasek u pouzdra za nějaké lepší
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    BAAL: Ja to trefil na korunu presne:)

    PIVECEK:
    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN: Tak to je drazsi nez muj odhlad
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    NECROMAN: *) Optika není součástí balení.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Už mají product page:
    CZ SHADOW 2 OR
    https://www.czub.cz/cz/cz-shadow-2-or.html

    CZ P-10 C OR - Compact - Pistole - Produkty
    https://www.czub.cz/cz/produkty/pistole/compact/cz-p-10-c-or.html
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Jestli jses schopnej dojet do Podoli, tak napis PM :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Prosím prosím, má tu někdo v Praze 9x19 na prodej? Ideálně ještě dnes? Potřebuju na zítřek na takovou debilní opičí dráhu a zjistil jsem, že všechny včely mi ulítly a nedoplnil jsem úl... Stačí 50-100ks, bohatě... Přijedu kamkoliv, díky.
    SPM
    SPM --- ---
    SHADDIE: kdyby to trvale nahrávalo vozovku a někdo ty záznamy nedejbože viděl, tak by DP už neměl jediného řidiče autobusu, protože by všichni přišli o řidičák a mohli jezdit tak maximálně s rikšou :-D
    IAMTHELAW
    IAMTHELAW --- ---
    NAVARA: Dělá to jen to co si DP objednal.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    IAMTHELAW: stejně jako jiný kamery do auta to má nahrávat smyčku (třeba pět minut) a v okamžiku stisku tlačítka nouze se ten záznam nepřemaže a jede furt (do vypnutí nouze), nouzi by případně mohl spustit i náraz ( spolu s airbagem :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Busting the WORST AK-47 Myths! (Featuring InRange TV and Mishaco)
    https://www.youtube.com/watch?v=pgpouZlKSyQ
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    BAAL: Zupa, dík moc ;)
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    BAAL: brownells je už zpátky na měsíčních lhůtách a na sigy věci mají. A zas tak exotická značka to není (což píšu já, který má grand power, sti, dd a podobné exotiky :) )
    BAAL
    BAAL --- ---
    EL_CHUPAKABRA:

    Do zbraně (studentský film) (2016) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/464224-do-zbrane/prehled/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam