• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    BAAL
    BAAL --- ---
    Chlapci, tip na puškaře chápu, že v Praze je leda Novotný ale asi bych i popojel? Středočeský kraj? Liberec? Hradec?

    Někdo kdo dělá/umí pistole, nepotřebuju strejdu do umí rytinu jelena na pažbu i když i k tomu časem dojdem:-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN: ano v Praze norma
    MCD
    MCD --- ---
    NECROMAN: Na Pankráci mi zatím vždy řekli pro lejstro (nákupní povolení) přijít za dva, pro doklad (zbrojní průkaz, průkaz zbraně) za tři týdny. Akorát loni v létě jsem udyndal průkaz zbraně dřív s tím, že s ní chci na dovolené na střelnici.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NECROMAN: třeba 4 týdny. nebo na počkání či druhý den... záleží na pracovišti, vytizenosti a i náladě na druhý straně stolu.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Byl jsem na Pankráci registrovat zbraň a řekli mi, že ať se stavím pro průkaz zbraně za 3 týdny. Je to normální taková čekací doba?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Prosím prosím, je tu někdo, kdo by dokázal sehnat tenhle kolimátor, abych na něj nemusel čekat měsíce a nestál šestku? :) V Bestpatronu mi ho slibujou už od ledna s tim, že cena bez daně bude kolem 3600 Kč, ale teď už mi radši ani nezvedaj telefony :D

    Vortex Optics - Crossfire Red Dot 2 MOA Dot
    http://www.vortexoptics.com/product/crossfire-red-dots-2-moa
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    XMEDA: Ano, i kdyz se jedná o sprostředkovany obchod, stale ho kupujes od podnikatele, nikoliv fyzicky osoby(není to občanský prodej). Nicmene zaruka na tohle je max 6mesicu, a nikoliv na priznane vady.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ELECTRICKOTA: i kdyz je vec v komisi?
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: tak obchod ti na to drží záruku, takže máš čas si to odnest na strelnici a tam to prubnout.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    ELECTRICKOTA: hmm, vyzkoušet přímo v obchodě asi moc nejde, ale aspoň jí rozeberu, zda je v cajku.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NECROMAN: okoukni jestli nemá někde nestandardní oděrky, případné známky pádu zbraně, okoukni hlaveň na vydutí. Celkově chod zbraně, a samozřejmě jestli správně podává/cykluje tím že si z ní picneš. Víc mě asi nenapadá.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NECROMAN: z hlavy me napada - vyvrt a obecne vnitrek hlavne, vule u vseho, hloubla natuknuti zapalky. A hlavne vystrilet co nejvic, jestli korektne vyhazuje, feeduje a cykluje. Kazdy vyrobce ma ale svoje slaba mista, po jejichz opotrebeni je dobre se koukat.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, máte nějaký checklist, co zkontrolovat na zbrani při kupování z komise? Nějaké red flags, u kterých se raději nákupu vyhnout?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SILENY_PES: tady je k tomu Kenjiruv rozbor

    Zastřelení Trayvona Martina - jak to bylo doopravdy - Blog iDNES.cz
    https://karasek.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=358295
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    CERMI_FOX: Shoda jmen, tamto je Jakub Michálek, místopředseda pirátů. Což by u mě osobně moc nezměnilo, ale pro pořádek upozorňuji.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A samozřejmě, pokud to nenapíšete, ale na volebních výsledcích je to poznat, tak je výsledek stejný.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Jen připomínám, že ten slogan "Řeči se vedou, hlasování se počítá" funguje oběma směry. Když politikovi řeknete (nebo ve veřejném prostoru napíšete) "jsem vám hrozně vděčný, že jste pro to zvedl ruku, ale hlasovat pro vás nebudu, protože...", tak už je celkem jedno, co je za tím "protože".
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KOUTLOSH: jsem přesvědčený, že velká část aktivistů-zakazovačů, to myslí dobře. Přesto je to v mých očích neomlouvá :)
    KOUTLOSH
    KOUTLOSH --- ---
    CERMI_FOX:
    PIVECEK: Možná to není moudré, ale aspoň to myslí dobře, jsou určitě horší kandidáti...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam