• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SPM
    SPM --- ---
    SHADDIE: akorát že Florenc je středočeskej kraj, byť to stanoviště je v Praze :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Pokud by podzimní novela Zákona o zbraních umožnila využivat libovolný útvar policie, je otázkou, zda by se všichni nenahrnuli na Florenc, kde by to potom také trvalo pár dnů až týdnů...
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    Na morave je to zlaty, ve stredu na pockani nakupko, v patek na pockani prukaz zbrane a to jenom proto ze ve ctvrtek maj zavreno
    NJAL
    NJAL --- ---
    Me na Morave posilaji pri vyrobe PZ na ~45minutovou prochazku po meste, prej "neco si vyridte a pak se stavte" :-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LUCKYBSD: jo Florenc je super, v pondělí jsem brnknul svý oblíbený policajtce, že budu chtít nákupko na pistoli, a včera jsem si pro něj došel, bylo už i okolkovaný, kolky jsem dodal pak zpětně, pač mi je tam dala ze svýho :-) tomu říkám servis :-)
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: pripadne mazdic mluvil o nekom v ricanech
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    BAAL: jirkovsky
    NECROMAN: ne :D 8 pz do pristiho uredniho dne a 1 z nich na pockani, ale florenc no, to je jinej vesmir
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NJAL: nefunkční neprůstřelná vesta může být docela mrzutost ;-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    BAAL: "Funkcni neprustrelna vesta" ? ;-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    O neprůstřelné vesty strakonické firmy Moira má zájem FBI - Seznam Zprávy
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/o-neprustrelne-vesty-strakonicke-firmy-moira-ma-zajem-fbi-45901
    BAAL
    BAAL --- ---
    PS:Novotnému jsem volal, bohužel nemá čas, jinak bych to neřešil.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Chlapci, tip na puškaře chápu, že v Praze je leda Novotný ale asi bych i popojel? Středočeský kraj? Liberec? Hradec?

    Někdo kdo dělá/umí pistole, nepotřebuju strejdu do umí rytinu jelena na pažbu i když i k tomu časem dojdem:-)
    BAAL
    BAAL --- ---
    NECROMAN: ano v Praze norma
    MCD
    MCD --- ---
    NECROMAN: Na Pankráci mi zatím vždy řekli pro lejstro (nákupní povolení) přijít za dva, pro doklad (zbrojní průkaz, průkaz zbraně) za tři týdny. Akorát loni v létě jsem udyndal průkaz zbraně dřív s tím, že s ní chci na dovolené na střelnici.
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    NECROMAN: třeba 4 týdny. nebo na počkání či druhý den... záleží na pracovišti, vytizenosti a i náladě na druhý straně stolu.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Byl jsem na Pankráci registrovat zbraň a řekli mi, že ať se stavím pro průkaz zbraně za 3 týdny. Je to normální taková čekací doba?
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Prosím prosím, je tu někdo, kdo by dokázal sehnat tenhle kolimátor, abych na něj nemusel čekat měsíce a nestál šestku? :) V Bestpatronu mi ho slibujou už od ledna s tim, že cena bez daně bude kolem 3600 Kč, ale teď už mi radši ani nezvedaj telefony :D

    Vortex Optics - Crossfire Red Dot 2 MOA Dot
    http://www.vortexoptics.com/product/crossfire-red-dots-2-moa
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    XMEDA: Ano, i kdyz se jedná o sprostředkovany obchod, stale ho kupujes od podnikatele, nikoliv fyzicky osoby(není to občanský prodej). Nicmene zaruka na tohle je max 6mesicu, a nikoliv na priznane vady.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    ELECTRICKOTA: i kdyz je vec v komisi?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam