• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    CERMI_FOX: jde asi za 10s. Nevyhoda je vyssi vaha (230g myslim) pac to tomas dela z nastrojovy oceli, ale z varky se diky tomu prijemne strili, za me a kvuli pomeru cena/vykon super
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: netuším, imho ne
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: nemám na FB. má nějakej web?
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BTW, byl jsem teď čtyři dny na Slavnostech svobody v Plzni, kde jsme sbírali podpisy a vysvětlovali návštěvníkům, jak se směrnice dotýká i Slavností svobody. Když jsem jim vysvětloval, že všechny zavařené rekvizity by se musely registrovat na policii a zbraně na slepé by asi byly rovnou zakázané, tolik zatuhlých úsměvů jsem už dlouho neviděl.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE:

    “essential component” means the barrel, the frame, the receiver, including both upper and lower receivers, where applicable, the slide, the cylinder, the bolt or the breech block, which, being separate objects, are included in the category of the firearms on which they are or are intended to be mounted;

    český přepis:

    „hlavní částí“ hlaveň, rám, pouzdro závěru, případně včetně horního i dolního pouzdra závěru, závěr, nábojový válec revolveru, závorník nebo závěrový blok, které se, jako oddělené předměty, zahrnují do kategorie těch palných zbraní, kterých jsou nebo mají být součástí;
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX:
    CERMI_FOX: jo, zrovna teď jsem na to u Pivce koukal (má ho Pivecek i Lucky)

    Na fcb Tomáš Hotra.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: resp jde to nějak přehazovat z prase modu do sportovní kompenzator modu?
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    XLACHTAN: máš odkaz?
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    CERMI_FOX: dodatečně k aftermarket úsťovce imho ne, ale všichni ostatní si pro stejný use case kupují prase od Hotry :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    a co moje boty? nechtěj registrovat i moje boty?

    Rozpuštěný a Vypuštěný - Nechce si vzít moje boty?
    https://www.youtube.com/watch?v=udRcgEMLuhA
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MUADDIB: taky
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    NECROMAN: jsou a je jich hodně, nejspolehlivější je asi projet si weby českých výrobců a velkých dovozců
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Dotaz, nevíte o nějakém kalendáři akcí v ČR typu prezentace zbraňových výrobců, veletrhy a pod.? Rád bych se na nějakou podíval, ale ani netuším zda a případně jaké akce tohoto typu existují.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    mám na ar15 tuto úsťovku - https://www.brownells.cz/...RECISION-ARMAMENT-22-Kalibr-223-224-Stainless-Steel-875-1-2-28-100013093 - a zjistil jsem ,že při střelbě na stavu je to velké peklo, protože ta tlaková vlna mi jde přímo do obličeje. Na druhou stranu ve volném prostoru je super.
    Je nějaký způsob nebo zařízení, které by se nějak našroubovalo na tu úsťovku a eliminovalo tak tok spalin mě do obličeje i za cenu snížení kompenzace? S tím, že beze změny nástřelu bych to chtěl odšroubovat např pro IPSC na volném prostoru a tím zvýšit efekt kompenzátoru zase na původní hladinu?
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    KENJIRO: a nosič?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: No tak to uz bych resil, zkus jiny naboje, jestli to bude delat se vsema, tak je to na reklamaci. Kazdopadne nespolehliva puska v trezoru nema co delat:)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Čoveče, to je zajímavý, protože to dělá oboje :D
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: A stava se to pri strelbe, ze to nevyhodi nabojnici a zasekne se v komore? Nebo to jen po strelbe jde blbe vybit, resp. vyndat naboj z komory? Druhej pripad je relativne bezny pokud strilis .223 z 5,56x45 flinty. Zkus jeste jine naboje, abys izoloval problem a mel jistotu, ze to je tim.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Vůbec nic, právě...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    GEKONZPRAHY: to mě překvapuje. je v komoře viditelné poškození? ten můj má určitě přes 800 a beze změn.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam