• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    ELECTRICKOTA: no pote co jsem poladil i spoust to strili lip nez bych do toho kdy rekl .. a to ani nechci vedet co by to umelo kdyby z toho strilel nekdo kdo to i jako fakt umi :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHINCHILA: Sovětské mamušky asi brzy vstanou z hrobu a přijdou ti dát facku... Ale věřím že ti to střílí dobře :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: sakra, žes mi to neporadila dřív, teď už je pozdě ;-)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    SHADDIE: a nejhezci na tom je, ze mam porad origo dily a muzu ho kdykoliv vratit do puvodniho stavu (teda az na objimky :)
    a ne fakt nechci ani pocitat na kolik me to nakonec dohromady vyslo ... (takze bych ho pripadne prodal za moc moc penez :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CHINCHILA: áááááááá, hereze, zneuctění, moje oči, pomoc! :D Ehm...psssst...za kolik případně bys ho prodal? :D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    KASUMI: ale moje rameno u strileni tomu pak dava 5 hvezdicek z 5 :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHINCHILA: ale no tak :D takhle to zprznit :D
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    SHADDIE: ale stejne mi posledni dobou nikdo ani neveri, ze to je mosin :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    CHINCHILA: Prodat Mosina? Nikdy!
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    Samonabíjecí puška Savage Arms, MSR.10 Long Range, ráže .308, cena 74.100,-Kč
    chjo jsem byl tak rad kdyz to skladem nebylo .. to by jeden prodal i mosina :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    MOKOPA: nebo spíš vlka, ne? :D
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    SHADDIE: Ma hodnost vranika...:-)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XMEDA: tvl nene, opravdu má A.L.I.C.E. ypsilonka s US čutorou? Good morning, Vietnam! :-D

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KASUMI: nemaji.. ale dneska v lidlu jeden veteran 45+

    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    PIVECEK: Netušim, já ho vídám tak jednou za měsíc na Chloumku... naposled jsem s nim pořádně mluvil asi před rokem a půl v Armory :)
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    GEKONZPRAHY: Martin uz u MP nedela ne?:)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KASUMI: nemají, resp. není to součástí výbavy, pokud to někdo má, je to jeho iniciativa.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    PIVECEK: nemaji cesi nahodou ty pistole navic na nejake "snurce"?
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    KENJIRO: Ja jdu ve ctvrtek na jinou Pribramskou venkovni, ale kdyz nebudu mit co delat, mohl bych se alespon prijet podivat. Zajimalo by me jak vypada ten LOS.
    Je pekne, ze Placy se takhle rozsirily, byl jsem tam asi 4x ale jeste v dobe kdy bylo jen jedno streliste.
    500m pro AR-15 s kolimatorem je trochu zbytecne. :)
    Preji pekne pocasi a uspesnou oslavu.
    SPM
    SPM --- ---
    XMEDA: vysilacky minimalne u nas jsou lokalizovatelny, takze brat ji sebou zas tak dobra strategie neni :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam