• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Co vím, je to snadnější, než udržet na dětských uších sluchátka a zajistit aby do nich nikdo nebubnoval. :-)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    EL_CHUPAKABRA: A lot of duct tape... ;) :D
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    ELECTRICKOTA: Nejde o ty špunty, že by neseděly, nebo se nedaly sehnat.. Ale o to do těch oušek dostat a zajistit aby tam zůstaly :)) Něco jako narvat kočku do krabice :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    EL_CHUPAKABRA: Ty pěnové špunty se dají zmáčknout i pro dětský ouško, a někde jsem i viděl sadu 3ks dětských špuntů á 4kila...
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    ELECTRICKOTA: No jo, ale kvalitní špunty od 3M, ani jiný nejsou moc kompatibilní s mojí dvouletou dcerou a čtyřletym klukem. Pravda, brejle problém nejsou, ty jsem vyřešil.
    Jen jsem si říkal, že by tu možnost si nějaké ochranné pomůcky půjčit lidé ocenili...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    EL_CHUPAKABRA: ehm špunty za 40kč a to jsou ty kvalitní od 3M, a ochraný brýle 50-100kč ? Nevidím tu nikde problém...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    MOKOPA: naopak, chysta se i zjednoduseni. Co bude nakonec, to nikdo nevi
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Technická, neplánujete někdo zřídit na ty oslavě půjčovnu ochranných pomucek?
    Když pojedu se ženuškou a capartama, jako že režie už vyslovila souhlas, jsem pořád na stavu -2 sluchátka a -1 brejle. A přiznám se bez mučeni že se mi je nechce kupovat kvůli jedny seanci ))
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    MOKOPA: Er... ne.
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    CERMI_FOX: Protože jim jde o práci. Kdyby to pozabavovali tak, jak by EU chtěla, tak bude za rok na stačit polovina ouřadů na tu agendu. V jejich zájmu je, aby se to mezi lidma naopak co nejvíc točilo - kolky, poplatky, datlování do systému...:-D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: mě taky hrozně překvapuje, jak moc mají snahu udělat věci co nejvolněji (v rozumných mezích samozřejmě) a zároveň ojebat směrnici co nejvíc :)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    KENJIRO: Mynistrini je to jedno, to je ta krava co to tak chce :)
    Ona domluvila par „vyjimek“ ktery ale nejsou substancielni. Parlament to v prvni komore prijal 60% z obavy ze nas EU vylouci z Schengensky dohody.
    Pokud to prijme i druha komora, tak halt bude referendum, ale i u toho ten vysledek neni predem jasnej. Levice a stred by nejradeji tu smernici prijala i bez vyjimek, uvidime co na to lid.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    "prý" píšu proto, že to mám z druhé ruky - ta země mluví čtyřmi jazyky, a já jak napotvoru neumím ani jeden z nich :-D

    Pokud někdo z vás umí teutonsky, koukněte se sami:

    Nationalrat geht beim Waffenrecht auf Kollisionskurs mit der EU
    https://www.parlament.ch/de/services/news/Seiten/2018/20180530190402965194158159041_bsd174.aspx
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    BTW, ve Švajcu je to ještě větší maso: tam to prý schválili přesně podle směrnice - samonabíjecí pušky mají zůstat B, velké zásobníky mají zůstat volně, akorát má být zakázáno je používat dohromady. Se nedivím, že tu jejich ministryni může trefit šlak :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    LUCKYBSD: no comment :-)

    SIRIUS: ani to se ještě neví - teď se to dává dohromady

    NECROMAN: Ne. V ČR 10 mil/200k = 2%, v USA 300 mil/15 mil = 5%.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Teď jsem narazil na zajímavý údaj na Wiki, můžete ho někdo potvrdit?
    Czech Republic has a shall-issue concealed carry permit system, whereby every self-defense license holder may carry up to two concealed firearms ready for immediate self-defense.
    This gives Czech Republic a higher rate of concealed carry weapons per capita than the US (by 2010 data) despite much lower gun-ownership rates.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: kdy to tak ma vylezt at nejsem zaskocen bez doutniku a dobre whiskey? :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    KENJIRO: tlumice a velke magy na prukaz sportovce (los, ipsc)? Aka zavodi cela strelecka komunita? ;)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Tak jsme dneska byli na vnitru na pracovní skupině ohledně nové legislativy.

    Detaily nesmím vykecat, ale myslím, že až to vyleze, budete příjemně překvapeni :-)
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    ELECTRICKOTA: no pote co jsem poladil i spoust to strili lip nez bych do toho kdy rekl .. a to ani nechci vedet co by to umelo kdyby z toho strilel nekdo kdo to i jako fakt umi :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHINCHILA: Sovětské mamušky asi brzy vstanou z hrobu a přijdou ti dát facku... Ale věřím že ti to střílí dobře :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: sakra, žes mi to neporadila dřív, teď už je pozdě ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam