• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CZ Makes a 45 for the Americans: the CZ-97B
    https://www.youtube.com/watch?v=safo2CrWWZk
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    AXTHEB: a ty snad myslíš,že nemá? :-D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SHADDIE: Myslíš že má pastor pojmenovanou pistoli?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    'Hero' customer kills gunman during wild rampage at Tumwater Walmart | KOMO
    http://komonews.com/news/local/police-responding-to-shooting-at-tumwater-walmart

    Pachateli pokusu o masovou vraždu v Tumware, Washington, se včera postavili dva civilisté se svými zbraněmi. Pachatel zemřel na místě, předtím stačil zranit tři osoby.

    Pachatel byl nelegálně ozbrojený s rozsáhlou kriminální minulostí a mentálními problémy. Jeho útok zastavil místní pastor se svou legálně drženou pistolí (jméno zatím nebylo zveřejněno).

    WASHINGTON: 7,5 mil obyvatel | 580.000 povolení ke skrytému nošení | povolení ke skrytému nošení jsou nároková od r. 1961
    VOMAJDA
    VOMAJDA --- ---
    Všimli jste si toho, že brownells.cz zlevňovali? Na úsťovkách od VG6 jsem zaznamenal 20%, na spoušťácích od Geiselle asi 10% ceny dolů - to všechno zhruba od minulého týdne. Nevím, jak je na tom ostatní zboží, ale tohle tam mám vytaženo do nákupního seznamu, že si to časem koupím, tak jsem si všiml...
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CHINCHILA: řekl bych ze dobrá koupě! Enjoy!
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    NECROMAN: nejaky cas jsem shanel tohle, tak mam konecne 1911 :D
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    CHINCHILA: pochlub se, jaky mazlik?
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    tak prvni navsteva Avimu za mnou, novy mazlik doma .. a jde se setrit at nejsem o chlebu a vode :)
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELECTRICKOTA: Ach tak. No ja to zkrmuji v malorazove pistoli na Avimu, takze tam mi nevadi povestna nepresnost SB Standardu a ty holt cenove vychazeji do 1.5Kc.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    NJAL: Jo cena je des, driv jsem je kupoval za 8kil. Jsou presny, maloktera uletí, a maj stejny prach i mazani jako zavodní SKčka. Nicmene kouzlo díky cene znacne opadlo, nicmene i tak patri dneska bohuzel k tem levnejsim :(
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELECTRICKOTA: Co je na nich tak uzasneho? 2.6Kc za .22 LR se mi zda docela dost.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Na vychode:) Tak snad tam jeste za tyden budou pikslu mit.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    PIVECEK: kde litas?
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    ELECTRICKOTA: Snad na to nezapomenu, nez se vratim. Ty jsou super:)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    Konecne nekdo má skladem SK rifle sypačky
    Střelivo Malorážkové střelivo Náboj LAPUA SK .22 LR Magazine 500ks | prodej-zbrani.cz
    https://www.prodej-zbrani.cz/...zkove-strelivo/Naboj-LAPUA-SK-.22-LR-Magazine-500ks__s796x1415p.html
    DATEL
    DATEL --- ---
    ELECTRICKOTA: tak aktuálně to určitě dám do těch nábojů, teda postupně :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    CERMI_FOX: Samozřejmě jak pro koho. Každopádně blbě se hledá balanc mezi penezi a casem, větsinou je to bud a nebo...
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    ELECTRICKOTA: na strileni nejsou drahe naboje, ale cas :-(
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    DATEL: Za mě si radši kup 1000Lugrů, a běž to vystřílet tréningem. To je lepší jak nejake blbustka co ti rekne ze strilis blbe, btw za 5litrů ti to reknu taky :D a dám ti na to i slevu :D :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam