• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ZEPHEER: A teď si představ ten shitstorm, kdyby se chlap ubránil - "muž surově zbil bezbranné děti", "agresivní spící muž sestříkal pepřovým sprejem nevinné děti" a nedej bože, kdyby vytáhl ostrou....
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    Děti v Brně zmlátily staršího muže tyčemi – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/krimi/477692-deti-v-brne-zmlatily-starsiho-muze-tycemi.html

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    OTAKAR: Hmm. Nevím k čemu mi v současnosti bude vědět, že revolvery používaly okrajové střelivo když
    1) to platí i pro některé pušky a pistole
    2) u některých revolverů lze používat s výhodou bezokrajové a u některých pouze bezokrajové.
    Aha už vím. Abych udělal test.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    NJAL: No nejsou tam všechny ráže, náročnost je asi taková:
    "Porovnejte vyobrazené vzorky a vyberte výkonné střelivo určené původně pro střelbu z revolveru. Jedná se o vzorek nacházející se
    a) vlevo na začátku řady,
    b) vpravo na konci řady,
    c) uprostřed řady."

    NJAL
    NJAL --- ---
    KASUMI: Rozpoznavani razi dle obrazku? Jsou ty obrazky 1:1? Je povolena na test suplera? :-D
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    CERMI_FOX: hele ja si nedavno zkousel dat test do autoskoly zkusebni protoze kamaradka delala papiry a nedal bych to ani nahodou :D A takova maturita z cestinu tu bych fakt vopakovat taky nechtel :D
    MCD
    MCD --- ---
    KASUMI: Jj, změn je dost a přibylo pár obrázků, koukal jsem na to jak sůva z nudlí.
    Přijde mi, že už se to nedá řešit tak mechanicky, což byl patrně záměr.
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    CERMI_FOX: to jsem taky nikdy nevedela :)

    ja mam pocit, ze ty nove otazky jsou dost zmenene
    je tam snad i rozpoznavani razi a tak.. podle obrazku.. aspon se me na to nekdo, kdo se pripravoval na ZP, ptal..
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GEKONZPRAHY: schválně jsem si po letech a změnách zákona zkusil test udělat znova, bez přípravy při snídani a dal jsem to jen tak tak. Holt skupiny licencí a muniční blbosti si už nepamatuju :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    NECROMAN: Poslední změny proběhly od 1. srpna 2017.
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    JOHNDOE: Hlavně si ověř, že tam mají aktuální otázky. Asi před dvěma roky tam bylo pár změn.
    Novela zákona o zbraních a nové testové otázky od srpna 2016 — Články | ZbraněKvalitně.cz
    https://zbranekvalitne.cz/...ky/2016/07/novela-zakona-o-zbranich-a-nove-testove-otazky-od-srpna-2016
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JOHNDOE: Ok, dík.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    Ten snímek je přímo z App Store, taky mám ajfouna.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    JOHNDOE: potřebuju aby to bylo na iOS stažitelný přes ten jejich appstore, žena má ajfouna.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    SHADDIE: Co zkusit appku “Zbrojní průkaz” nebo “Zbrojní průkaz -testy” ? Já dělal testy podle té druhé, ale ta první vypadá propracovanější.


    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    XLACHTAN: jenom dneska? :-D
    XLACHTAN
    XLACHTAN --- ---
    Koukám že Méďa má dneska nějakou extra prudící :)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Neslo by to vetsi, skoro to nevidim
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Netusim, mam android, ale neda mi to abych se nepochlubil svym nejlepsim vysledkem kdyz jsem se ucil na zbrojak:

    BTW, v realu to byly cca tri minuty s plnym poctem, komisar si myslel ze jsem to hodil random a chtel co nejdriv vypadnout domu :D

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam