• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GEKONZPRAHY: schválně jsem si po letech a změnách zákona zkusil test udělat znova, bez přípravy při snídani a dal jsem to jen tak tak. Holt skupiny licencí a muniční blbosti si už nepamatuju :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    SHADDIE: Netusim, mam android, ale neda mi to abych se nepochlubil svym nejlepsim vysledkem kdyz jsem se ucil na zbrojak:

    BTW, v realu to byly cca tri minuty s plnym poctem, komisar si myslel ze jsem to hodil random a chtel co nejdriv vypadnout domu :D

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Nevíte jestli je nějaká prověřená kvalitní appka testových na zkoušky ZP pro iOS?
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    KENJIRO: Kolik jich potřebuješ? Možná mi tu ještě nějaká ta stovka leží.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    REDSNAKE: píšu si :-D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: tak tokarev neni uplne prakticka raze, takze imho v norme:-)
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    STENNY: Teda ty jsou hodně levné. Normálně stojí okolo 7kč... Nebo SB za 9.
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Levněji než http://www.beareka.cz/strelivo/pistolove-strelivo/1253-1062-naboje-7-62x25-tokarev.htm jer těžko seženeš, pokud nemáš někde známé, IMHO.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Hele, vím, že ode mne nejste zvyklí na praktické dotazy :-D ale nevíte někdo o nějakých levnějších Tokarevech?
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    PIVECEK: jasne, ja to bral spis s humorem :-)
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Esli to nebude tim, ze Thor nebrani Midgard v Bauhausu... ;-)
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    XMEDA: to dava smysl, ponevadz diky tomu je Londyn nejbezpecnejsi misto na svete.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    BLOWUP: myslim ze by me taky sebrali cajti, kdybych se prosel po Londyne s kladivem v ruce :D
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    XMEDA: Tak kdyby mel ruskou pistoli, tak by mu samo neselhala ;-) Ale diky zakazu strelnych zbrani v Anglii uz byl na alternativni reseni mentalne nastavenej, takze cajk.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    No jo, no. Když Thor hodí kladivem, je hrdina bojující za spravedlnost...

    ... když to udělám já v Bauhausu, tak jsem za debila.
    PIVECEK
    PIVECEK --- ---
    OMNISLASH: Podle prelozeneho clanku z bulvarni zumpy Daily mail bych se o spolehlivosti zbrani nerozhodoval:)
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    OMNISLASH: a pak z kanalu vyskocil a rozmontoval tri tanky holyma rukama
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    to tedy neni zrovna nej reklama pro jednu nejmenovanou rakouskou zbrojovku:

    Britský voják speciálních sil ubil kladivem několik Talibanců, poté co mu selhala zbraň | Svět | Lidovky.cz
    https://www.lidovky.cz/...o-mu-selhala-zbran-glf-/zpravy-svet.aspx?c=A180703_164519_ln_zahranici_mha
    CHROSTISTKO
    CHROSTISTKO --- ---
    PIVECEK: Ono to nespěchá, nejdřív musím zjistit, jestli to té zbrani bude chutnat. A protože se trochu opozdili se zkušebnou, já to to dřív, než přespříští týden nepotřebuju.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SIRIUS: je to tam docela novy
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam