• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SHADDIE: hlavně ta těžká neplášťovaná střela v cíli :D

    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Protože to JE dospělá puška!!!

    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: akorat to stoji jako dospela puska
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: měl jsem a dodnes lituju, že jsem ji pustil...s mosaznejma polopatronama prostě paráda.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    SHADDIE: dlouho kat D nebude, je třeba pospíchat. Musím se k tomu tyhle prázdniny konečně odhodlat.
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jojo ta je moc pekna
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Kup si perkusní Sharps Rifle cal .54. Zábavná zbraň kat D. :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: jo tak ta byla na seznamu taky, ja chtel britaka jako prvni protoze proste evoluce systemu :-) Na zaver by se me libila pak nejaka rolling block flinta na bizony, ale to bude asi nejakej projekt na duchod az budu mit cas na picoviny
    DESTROYER
    DESTROYER --- ---
    SHADDIE: Kdyz uz neco... tak Blunderbuss!
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SIRIUS: Když už křesadlovku, tak aspoň Kentucky rifle, ta je drážkovana a má nějakej smysl, ne jako ta britská lešenářská trubka bez vývrtu :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    SHADDIE: ja dycky chtel dlouhou predovku "brown bess" ale pak sem to videl na strelnici a prislo me to jako ze pomer prace na ystrel neni tak sexy :D
    SWIST
    SWIST --- ---
    SHADDIE: Jasně, mazání projektilu a proníkání vlhkosti jsem bral jako hlavní a potažmo jediné důvody. :)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SWIST: sichr je sichr a všude kde jsem o tom četl nebo se bavil se zkušenejma černoprachařemo to tvrdili. každopádně to mimo jiné bránilo i pronikání vlhkosti do delší dobu nabitých zbraní a mazalo projektil,což se obecně u černoprachejch zbraní vyplatí.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    SWIST: jojo, kule by měla oříznout prstýnek. A místo ucpávky se někdy dává krupice nebo jsem slyšel i o maku, s krupicí střílím já a dobrý. Přesto střely zamazávám, není to jen kvůli prošlehnutí, ale taky aby to zvlhčovalo jinak suché spaliny černého prachu.
    SWIST
    SWIST --- ---
    SHADDIE: Mě by to třeba ani nenapadlo, že to mazání zabraňuje tomu aby to prošlehlo zpátky.. Nějak jsem měl za to, že kule a ucpávka bohatě stačí. Kor když by kule měla být o kousek větší.
    GANYAL_YABANI
    GANYAL_YABANI --- ---
    SHADDIE: akorat jedu pro vazelinu:D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: Jj luck začátečníka, i když mam pocit že jsem se bál právě nabít víc a nabil jen tři...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELECTRICKOTA: Tak tos měl štěstí teda.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: jo to se mi v začátcích povedlo, bo jsem si doma zapomel filcovy zaslepky a nemel sebou ani tuk. No nic příjemného to nebylo, ale ani se nastestí nic nestalo. odpalilo mi to jen dve komory kolem hlavne, ty vespod nastestí ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam