• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE: no nevím jak do toho titulu chceš přidat chapadla :o
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: to se vubec nevylucuje :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: já mám manga spojeny jen s jedním žánrem... :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: ee, dost drsneho manga .)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KASUMI: Rage of Kasumi! to je jak název nějaký opery nebo eposu :-D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: Jasne
    To bys vedel, kdyby ne
    Urcite bys na nyxu narazil na muj rage:)))
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KASUMI: Co auto? Vrátilo se? :)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: Coz by nemuselo byt mozny
    Pac jeho ochrana jako zamestnance a jeho prav prevazi obvykle nad zajmem na ochranu zamestnavatele :)
    STENNY
    STENNY --- ---
    SHADDIE: Potvrzuju. "Vy jste si to neobjednal, nemám vás tu napsaného." "Chcete ten hovor přehrát?" Priceless.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELECTRICKOTA: :-D to ho tehdy naštěstí nenapadlo.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    SHADDIE: A pak te vyhodi za to ze si ho neupozornil na to ze hovor je nahravan :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    REDSNAKE: a proto máme v telefonu appku, která nahrává hovory, ne asi ;-) už mi to párkrát pomohlo. naposledy, když mi ex-šéf nadiktoval určitý svoje instrukce a pak mě dusil, že to říkal jinak a hrozil postihem, tak jsem mu pustil záznam toho, co přesně řekl. ten pocit byl k nezaplacení.
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: Ja uz si prave nepamatuju jestli mi na to neco dali nebo ne... proto se ptam :)
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    KASUMI: To je dobry, to je asi nejaka nemoc, bo to taky delam a vzdycky si potom nadavam a udelam to znova :D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ja vam reknu, co jsou nervy
    jela jsem na stk, rano odvezdala zensky technicaky, klice a auto, zaplatila 1800 za kontrolu cash a odesla.. bez potvrzeni o platbe, bez papiru o prevzeti auta a celej den byla nervni :D
    ja, advokat... :D
    jak se rika, kovarova kobyla..
    takhle jsem jednou skoncila na vyslechu, pac jsem bydlela v byte bez najemni smlouvy (maklerka slibovala, ze doda az... a majitelce se to nelibilo)
    :D
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Vy mě znérvózňujete, zrovna prodlužuju poštou :D Prej už to obdrželi a je to ok, ale potvrzeno mám jen telefonicky..
    2ND
    2ND --- ---
    ELECTRICKOTA: vlastně je jedna.
    Cože? Vy jste ale o žádné prodloužení nežádal, sorry jako. Zákonná lhůta je pryč, odevzdejte kvéry a prosvištíte si znovu několik slovíček, ehh vlastně testů :D
    ELECTRICKOTA
    ELECTRICKOTA --- ---
    2ND: jakých?
    2ND
    2ND --- ---
    Tak obnoveni ZP v Modranech uplne v pohode, nikdo ve fronte. Jen mne trochu zarazilo ze nedostanu zadne potvrzeni, ze jsem pozadal o obnovu. Hned mne napada nekolik paranoidnich verzi toho, jak nekoho pripravit o ZP i zbrane..
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    MOKOPA: jinak mam olight pl-2 a ted i utorch kopii streamlightu od cinskejch deti, tak muzem dat nekde sraz a muzes to vyzkouset
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam