• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    2ND
    2ND --- ---
    KOUDY: dulezity je se toho blahobytu dozit :D
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    NAVARA: Ja sem v minusu asi 4 miliony korun za minulej rok :D ..ale ne teda jen v btc..i v akciich apod..Nicmene investovani neni o tom ze ses jen v plusu zejo..Dulezity je bejt v plusu dlouhodobe..ne kratkodobe :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    MOKOPA: a tak jako historky ze stavby bych sem netahal, to je jinej level, kdyz si vemu jak vypadala rekonstrukce baraku po dedovi tak takovydle historky bych tam mel dve do mesice :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    2ND: tak někdo v té ruletě s nulovým součtem musel prodělat, aby Koudy vydělal :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    2ND: Člověk se holt musí spálit no :)
    2ND
    2ND --- ---
    GEKONZPRAHY: a ja se nervuju se svym 150k provarem v kryptu :)
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Když je mezi oběma smluvníma strana důvěra, tak proč to zatěžovat nějakou zbytečnou byrokracií a dělat si nervy, že jo... já takhle poslal přes Oceán nějakejch 25k USD jako zálohu na Porsche 911...

    ... teda to bylo v červnu 2012 a doteď jsem to auto neviděl :D
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    MOKOPA: kdyz je to riziko vyvazovano moznosti nedanit to.. :-)
    MOKOPA
    MOKOPA --- ---
    Vy jste paranoici. Ja mam posledni dobrej zarez tohoto druhu pred dvema lety, kdy jsem nechaval delat novou strechu na stodole. Mistni rodinna firma otec a syn prijela, rekli dve vety, rozpocet na 350K napsali na ctvereckovej papir a ustne jsme si rekli, ze to bude hotovy do prvniho snehu.

    Zalohu nechteli zadnou. Ctvrt roku se nic nedelo. Pak se na dvore objevil material za 150K, ktery tam lezel dva mesice. Pak se na strese objevilo latovani. Po dalsim mesici se objevila nova strecha. Dalsi dva tydny se opet nedelo nic a pak probehl telefon v delce 15 vterin se starym panem "Tak to mate hotovy. Mladej vam posle na nejakej ten email cislo uctu a do Vanoc poslete penize, jo?".

    Asi mam na chalupe dobrou povest Prazaka, kterej bez reci plati. Ale stejne me prekvapilo, ze dnes jeste nekdo jede byznys na zaklade ustni domluvy a nechce ani zalohu na material:-)

    XMEDA
    XMEDA --- ---
    SHADDIE: jj.. ACR mi nahrava hovory uz pres tri roky
    NJAL
    NJAL --- ---
    ELWERINE: Take hlasuju za manga. "Kasumirage" by mohla byt hrdinka s katanou zkovanou z 500 prelozeneho sesitu Ú.Z. :-)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KASUMI: servis bezpapiru je este dobrej, ja takhle jel kamaradovi na svatbu a v patek odpoledne zustal stat na dalnici asi 50kilaku pred prahou, tak jsem na odtahovce dojel do Brna, nechal sem auto shodit pred nissanem a akorat sefovi prijmu poslal smsku ze sem mu hodil klicky do schranky a sel si vzit druhy auto s kerym sem ve tri rano dojel na druhy pokus do plzne :D
    MAZDA
    MAZDA --- ---
    NAVARA: Kasumi a chapadla určitě dohromady ne-e! :D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    NAVARA: omfg... chapadla jsou preci doma v akvarku...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ELWERINE: no nevím jak do toho titulu chceš přidat chapadla :o
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: to se vubec nevylucuje :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    ELWERINE: já mám manga spojeny jen s jedním žánrem... :-D
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SHADDIE: ee, dost drsneho manga .)
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KASUMI: Rage of Kasumi! to je jak název nějaký opery nebo eposu :-D
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELECTRICKOTA: Jasne
    To bys vedel, kdyby ne
    Urcite bys na nyxu narazil na muj rage:)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam