• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    KENJIRO: Jo. Já dnes na Chloumku vytáhl pušku, náboje... ale zásobníky ňák chyběly. Asi erupce na slunci.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Dnešní příjemné odpoledne na střelnici:

    Přijdu na střelnici, objednám si kafe, otevřu noťas a počítám si nějaké statistiky. Dopočítám, dopiju kafe a zamířím na čáru. Pověsím terč, vytáhnu pumpičku, hledám v batohu náboje... ukládám pumpičku zpátky, platím za terč a kafe a mířím zpátky domů.

    BTW v představenstvu LEX mi říkají "Gun Sheldon".
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    To jste mi pripomneli nakupka, kurde... vyhozeny prachy.. mela bych si neco na ne poridit:)
    MCD
    MCD --- ---
    CERMI_FOX: Podle webu MV jsou tyhle verze formulářů od 1. 8. 2017. Spíš to neřešíš, protože v krámě ti to vytisknou - já vždycky kontroloval jen výrobní čísla, svoje údaje a datum, ostatního jsem si nějak nevšímal. Naposledy jsem šedivák nesl na Sdružení před vánoci a nemám tušení, co měl za kolonky :-D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: nevím, tohle je pdfko.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: zmenili design? Tyhle udaje tam nebyvaly, asi si malo kupuju nove pusky :)
    MUADDIB
    MUADDIB --- ---
    ahojko dvojko...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    CERMI_FOX: oznámení o nabytí vlastnictví zbraně. Ergo jo, šedivák.
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    KENJIRO: co to je za formular? Pri prevodu se vzdycky vypisoval jen sedivak, ted je neco dalsiho?
    HABRENKA
    HABRENKA --- ---
    KENJIRO: kde neni nutne, nic nepisu... takze minimum info a v cajku, ale tak zas videj, ze jsi veselej a hravej no... jestli je to dobre nebo spatne, to tezko rict ;)
    STENNY
    STENNY --- ---
    KENJIRO: Až se zase budou debatovat psychotesty... :))
    PISTA1
    PISTA1 --- ---
    KENJIRO: nic sem tam nepsal a normálně to prošlo.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    A kdybychom se už neviděli, tak jsem byl superarbitrován pro blbost :-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pořizuju škorpa. Nevím, co mám napsat do kolonky "způsob převodu vlastnictví", páč do toho chlupatejm nic není. Tak uvidíme, kolik mají smyslu pro humor :-)

    MAZDA
    MAZDA --- ---
    ELWERINE: Jako bych slyšel JUDr. Kudrnu... :-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    ELWERINE: Ja ji taky nasla! Hned me prastila do oci!:))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: me to hodilo oblibene uslovi meho sefa do praxe :) "Heledte, kdyz si to zadefinujete, pro mne za mne klidne jako Snehulak, tak si to zadefinujete jako Snehulak, ale pak to konzistentne pouzivejte!"

    Aneb s kolegou jsme v cl. 2.3. nasli chybu. Fuuuj! :)
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    ELWERINE: tak s timdle si dal nekdo trochu vic prace :-))
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    SIRIUS: priznam se, ze to me dnes vic pobavilo darovaci smlouva s razitkem katastru, kdy predmetem darovani byla Hvezda smrti v katastralnim uzemi Zbraslav a darcem Darth Vader a obdarovanym Luke Skywalker. Ta prohlaseni Jediů (smluvnich stran) byla luxusni.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam