• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pardon že otravuju, ale furt do nás někdo ryje, že máme slabé PR.

    Tak si tu dovolím zaspamovat :-D

    Některé připomínky LEX k návrhu nového zákona o zbraních I. - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/...ativa/legislativa/3380-nektere-pripominky-lex-k-navrhu-noveho-zakona-o-zbranich
    NELLI
    NELLI --- ---
    omlouvám se za spam, ale budu se zbavovat Condor drag bagu na sniperku. Zbytečně se mi doma válí, stejně používám Eberlestock batoh.
    Je ve výborným stavu, moc jsem ho nepoužíval.
    Kdyby měl někdo zájem, tak pošta pls.
    Díky.

    Doprodej Taška na pušku SNIPER DRAG s popruhy na záda ZELENÁ - 3991 Kč + Dárek ZDARMA
    https://www.outdoor-military.cz/taska-na-pusku-sniper-drag-s-popruhy-na-zada-zelena-p106086
    381007
    381007 --- ---
    JOHNDOE: Domluveno.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    381007: Ok. Jak bude zásilka předána DPD, pošli mi číslo zásilky - stačí do PM
    381007
    381007 --- ---
    JOHNDOE: Stav objednávky je: zabaleno, připraveno k odeslání, jdu objednat DPD přepravu, zítra svoz, pozítří u Tebe.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    381007: Všechny dodací údaje v objednávce platí.
    Jaký je tedy stav objednávky ?
    381007
    381007 --- ---
    JOHNDOE: Dohledáno. Platí prosím Tě, všechny dodací údaje tak, jak jsou v objednávce? (neproběhlo v mezičase nějaké stěhování atp. ?).


    OTAKAR: Bohužel, na NYXu nemůžu dohledat tři oky starou poštu, můžeš mi, prosím, napsat do PM, čeho se to týkalo?
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    381007: Podobnou odpověď jsem už několikrát slyšel, a po ní nenásledovala žádná. Sliby - chyby
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    10 Advanced Handgun Skills Taught at Front Sight
    http://www.youtube.com/watch?v=2yOeWJ_SsLk&t=600
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    381007: Já budu trochu atypický, protože moje hlavní negativní zkušenost je z pozice tvého dodavatele, ale víc to nemůžu veřejně komentovat, protože se na to vztahuje moje profesní mlčenlivost. Pokud chceš, můžeš mě výslovně zprostit mlčenlivosti v rozsahu nezbytně nutném pro popsání mojí negativní zkušenosti s tebou. Jinak viz naše maily na nyxu, jmenovitě 8.1.2016 a starší.
    Nadto, s poslední objednávkou z roku 2016 jsem spokojený nebyl ani trochu, spíš to taky byla trochu oblož. Někde jsi tu na nyxu inzeroval akci na vybavený IFAK za 599,-. Prázdný za jinou cenu by byl asi v pohodě, respektive k řemeslnému zpracování bych naprosto neměl výhrady, byť dneska považuju střih za nevhodný a mám něco úplně jiného, ale výbava naprosto nesmyslná, všechno výprodej čsla, naprosto bez užitku.
    Od té doby jsem už nijak neuvažoval o dalších objednávkách, Facebook je plný lidí, kteří s tebou mají špatnou zkušenost.
    Jak jsem psal, škoda, podle všeho když už, tak kvalitní práce.
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    O tohle se musím podělit... z debaty s finským kolegou (výcvikový seržant dobrovolných záloh)

    já: "I heard a proverb that is supposed to be Finnish. 'A good hunter is instant guerilla - just add beer.' Can you confirm?"
    Mikko: "Never heard it, but it sounds like us."
    381007
    381007 --- ---
    JOHNDOE: O tom vím, že mi koncem roka prošel rukama (šil jsem to já). Jdu na dílnu a zjistím, kde to skončilo. Dám vědět ještě během dnešního večera.
    JOHNDOE
    JOHNDOE --- ---
    381007: Když už jsme v tom, tak číslo objednávky je 201801656 a byl to cerny Passport pouch s anti-RFID ochranou a dve nasivky (1)vlajka cr tenka modra linie 1 - typhoon cerna a (2) keep calm resident evil.
    381007
    381007 --- ---
    OCTOPUSS: Ok, beru na vědomí.
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    381007: Kdyby mi kdy nějaká odpověď přišla, asi bych sem nepsal.
    Pro mě je to uzavřené.
    381007
    381007 --- ---
    OCTOPUSS: Naposledy jsem Ti v rámci zákaznického servisu šil zdarma celý nový Cobra opasek.

    Potom vím, že jsi poptával jednoduchý pásek z Cobra popruhu a odpovídal jsem ti, že nemáme plastové spony v imperiálních mírách, takže stejný opasek jako Cobru ale s obyčejnou plastovou sponou udělat neumím.

    Samozřejmě projedu maily, jestli jsem něco nepřehlídl...
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    381007: Protože se mi doteď nic objednat nepovedlo (naštěstí, když čtu cizí zkušenosti) - po dvou zprávách na Nyxu a dvou(?) mailech pořád žádná odpověď. Takhle se řemeslo nedělá.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Mam hned lepsi den! :-D :-D :-D Kazdopadne vzdy me bavilo, ze kalhoty se vlastne jmenuji "puska" a jeste to musim precist tak, jak je to napsany, aby mi lidi rozumeli...
    381007
    381007 --- ---
    Pánové, jsem zde (Jan Pávek st. osobně). Prosím o nějakou identifikaci Vašich objednávek kterých se Vaše rozčarování týká. Rozhodně s tím něco jde udělat. Pojďte mi, prosím, napsat, o co jde a vyřešíme to. A dkyž jste to začali řešit veřejně, tak prosím veřejně, ať lidé vidí výsledek, nebo alespoň progress... Díky, Honza.

    Tuším, že Octopuss u nás nemá aktuálně nic objednáno, takže nevím, proč zde zažehnul tehnle flamewar. CERMI_FOX nevím, bohužel, které objednávky se týká (neznám občanské jméno), OTAKAR tuším u nás nic nemá objednáno a dodnes nevím o ničem, čím bych si Tvou kritiku zasloužil. Díky za Váš čas vložený do odpovědí...
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Ugh... to mne nenapadlo. Dostal jsi mne, Batmane :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam