• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PSYTRANCE007: jenom chvílema?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Džamila byla chvílema teda hodně mimo. To je typický příklad toho, kdy se nědo neznalý montuje někam, kam by neměl.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KENJIRO: Konečně jsem si to pustil, a děkuji za dobrou argumentaci, a především trpělivost s tou... osobou :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: Pro někoho takového by byla smrt milosrdenstvím.
    Ale Džamila si žádné milosrdenství nezaslouží. Jen ať si zemře stará, nemocná a opovrhovaná.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KENJIRO: ses trida, kazdej jinej by ji po 5min uz zabil
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: ale proti Goliášovi bojuješ v jednom kuse ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE: hele, já taky nemám ploutve :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: tak její jméno se v první řadě nezakládá na pravdě, "Džamila" neboli "žamílah" znamená "krásná" :-)))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: skoda ze se to nenatacelo po ranu, takova pozvanka do rozstrelu za usvitu by byla docela tematicka :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: paní doktorka tam taky říkala, že ji přátelé obdivují, že se nebojí jít do pořadu s takovým jménem :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IRONIC: Název pořadu "Rozstřel" zde dostává úplně nový význam :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    IRONIC: Takže vyšinutý profesionál(např. voják, policista, ...) s psychotestem (a ať Džamila řekne, že takoví nejsou a nemohou být), nebo někdo s nelegální zbraní bude moci střílet (a nejen střílet) do davu mnohem bezstarostněji a radostněji.
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    Džamila je tedy soupeř opravdu z druhé strany barikády, ale věřím, že konstruktivními argumenty se dá znemožnit, držím palce a zkusím vymyslet nějaký smysluplný dotaz s nahrávkou na smeč
    Jak snadno lze získat zbraň? V Rozstřelu odpoví Karásek a Stehlíková - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/...avy/domaci/rozstrel-zbrojni-prukaz-debata-policie.A190228_205553_domaci_chtl
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    LUCKYBSD: spis jsem to sem dal kvuli te casti se svitilnou a nedavne debate.. ma to tam srovnany
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    XMEDA: videl sem prvni dve a uroven silena a lepsi nekoukat, pred par mesici sem ho hlasil, ze strili do kovu z 2 metru se slunecnina brejlema a koukam ze stale velky spatny. Nozikovy recenze ma uchazejici, to je tak vse
    NJAL
    NJAL --- ---
    Plane zbarne :-)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    KENJIRO: Vyborna prace !
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Pardon že otravuju, ale furt do nás někdo ryje, že máme slabé PR.

    Tak si tu dovolím zaspamovat :-D

    Některé připomínky LEX k návrhu nového zákona o zbraních I. - LEX - sdružení na ochranu práv majitelů zbraní
    https://gunlex.cz/...ativa/legislativa/3380-nektere-pripominky-lex-k-navrhu-noveho-zakona-o-zbranich
    NELLI
    NELLI --- ---
    omlouvám se za spam, ale budu se zbavovat Condor drag bagu na sniperku. Zbytečně se mi doma válí, stejně používám Eberlestock batoh.
    Je ve výborným stavu, moc jsem ho nepoužíval.
    Kdyby měl někdo zájem, tak pošta pls.
    Díky.

    Doprodej Taška na pušku SNIPER DRAG s popruhy na záda ZELENÁ - 3991 Kč + Dárek ZDARMA
    https://www.outdoor-military.cz/taska-na-pusku-sniper-drag-s-popruhy-na-zada-zelena-p106086
    381007
    381007 --- ---
    JOHNDOE: Domluveno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam