• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    GEKONZPRAHY: to je fakt, tam to neřeší, na lítačce mám nějakou fotku z konference, protože dělat si selfíčko se mi nechtělo a když to byla dost dobrá fotka na web konference, tak bude i pro lítačku :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    CERMI_FOX: jj s fotkama je to moc prima, protože třeba když si jdeš vyřídit mezinárodní řidičák na úřad kde mají zrcadlovky a dělají fotky na řidičáky, tak musíš sebou mít fotky, protože na ten mezinárodní papír ti ji nevytisknou.
    GEKONZPRAHY
    GEKONZPRAHY --- ---
    Mě se akorát bejvalka chlubila, že jí na Lítačku vzali selfíčko z instagramu :D
    CERMI_FOX
    CERMI_FOX --- ---
    OMNISLASH: s těma fotkama je to vůbec zábavné, mě před lety nevzali fotku z fotobudky, že prý je moc vybledlá . Naštěstí jsem v peněžence našel nějakou 10let starou od fotografa, k níž už výhrady nebyly.
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    kdybyste nekdo stejne jako ja pro ucely zp pouzivali cernobile fotografie, tak neopomente (jako ja), ze novela z roku 2017 pripousti pouze barevne fotografie. ja to zjistil pri podani fotografie dame za stolem.. :-)
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    KENJIRO: to je sice věta na 1 řádek, ale jako bych tam něco mezi řádky četl ;)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    Popravdě, mít takový úkaz za protivníka je terno. Horší je, když ho máte na své straně.
    EL_CHUPAKABRA
    EL_CHUPAKABRA --- ---
    Mě třeba potěšilo, že nás paní doktor řadí mezi Ameriku a Švýcarsko :D
    IRONIC
    IRONIC --- ---
    PSYTRANCE007: jenom chvílema?
    PSYTRANCE007
    PSYTRANCE007 --- ---
    Džamila byla chvílema teda hodně mimo. To je typický příklad toho, kdy se nědo neznalý montuje někam, kam by neměl.
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KENJIRO: Konečně jsem si to pustil, a děkuji za dobrou argumentaci, a především trpělivost s tou... osobou :-)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    XMEDA: Pro někoho takového by byla smrt milosrdenstvím.
    Ale Džamila si žádné milosrdenství nezaslouží. Jen ať si zemře stará, nemocná a opovrhovaná.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    KENJIRO: ses trida, kazdej jinej by ji po 5min uz zabil
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: ale proti Goliášovi bojuješ v jednom kuse ;-)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    SHADDIE: hele, já taky nemám ploutve :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    KENJIRO: tak její jméno se v první řadě nezakládá na pravdě, "Džamila" neboli "žamílah" znamená "krásná" :-)))
    SIRIUS
    SIRIUS --- ---
    KENJIRO: skoda ze se to nenatacelo po ranu, takova pozvanka do rozstrelu za usvitu by byla docela tematicka :D
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    NECROMAN: paní doktorka tam taky říkala, že ji přátelé obdivují, že se nebojí jít do pořadu s takovým jménem :-)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    IRONIC: Název pořadu "Rozstřel" zde dostává úplně nový význam :)
    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    IRONIC: Takže vyšinutý profesionál(např. voják, policista, ...) s psychotestem (a ať Džamila řekne, že takoví nejsou a nemohou být), nebo někdo s nelegální zbraní bude moci střílet (a nejen střílet) do davu mnohem bezstarostněji a radostněji.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam