• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KASUMIPALNÉ ZBRANĚ a život s nimi. Sport, sebeobrana, svobodná nátura? Gentlemans' club
    I beg you, Gentlemen, act with Conduct and Discretion. A Pistol is your last Resort.
    The Beggar's Opera, John Gay
    Na homepage jsou odkazy na střelnice.
    rozbalit záhlaví
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SPM: nooo, to bys musel mít protekci a přijít už k hotovýmu dycky :D
    SPM
    SPM --- ---
    SHADDIE: a jak se na praze venkov neceka? :-D u me jim to taky 10 minut trva, nez to premlati do pocitace a vytisknou :-D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    LUCKYBSD: praha venkov rulez :-D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    ...abych na PZ cekat nemusel... ale jako co vam budu povidat, neni to tam uplne idealni, zase nedavaji slevy na LEX/IPSC karticku :D
    LUCKYBSD
    LUCKYBSD --- ---
    SHADDIE: jelikoz se stehujji v lete, tak sem si ofc pohlidal, ze budu stale spadat na tu jedinou spravnou sluzebnu policie v praze :D
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    (skoro jsem napsal potratního...)
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    SHADDIE: Ok, jsi na vrcholu potravního řetězce :D
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    OCTOPUSS: ty na PZ čekáš? Amatére... :-D
    ZEPHEER
    ZEPHEER --- ---
    OCTOPUSS: Proboha kde?
    Něco takového jsem nezažil. Vždycky bylo do 15cti minut hotovo (čti - 14 dní pro Prahu).
    OCTOPUSS
    OCTOPUSS --- ---
    Dneska jsem čekal na PZ skoro půl hodiny. Omg!
    CHINCHILA
    CHINCHILA --- ---
    JOINTER: pocita se i s 24" hlavni ? :)
    JOINTER
    JOINTER --- ---
    Prosím kdo má V-AR jestli by se mi ozval do pošty. Potřebuju se na něco zeptat.
    NJAL
    NJAL --- ---
    KENJIRO: Jen je skoda, ze uz to nebude dal pokracovat, ty dekady. Nebo se snad blyska na lepsi casy a zustane to?
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    KENJIRO: já reagoval na základě příspěvku ve kterém se tvrdilo, že to nemá oporu v zákoně. Ukázalo se že má. Taky mi to moc žíly netrhá, spíš mě zajímalo jestli si opět policie vykládá zákon nějak kreativně nebo je vše ok, nic jiného v tom není. Že občas umí zamlčovat podstatné skutečnosti/různě motivovat aby si zřejmě ušetřili práci nebo nevím jaká je v tom motivace, je známá věc.
    OTAKAR
    OTAKAR --- ---
    GILHAD: Tak obvykle jí řeší ústně, ne? Asi jen potížistům posílají :)
    KENJIRO
    KENJIRO --- ---
    GILHAD: já teda asi budu za totalitáře a fašistu, ale pokud se policajti chtějí jednou za deset let přesvědčit, že držitel ty flinty nezašantročil nebo se v nich nějak nemístně nevrtal, tak takovou míru tyranie jsem schopen snést s přijatelnou abrazí zubní skloviny :-)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    OMNISLASH: já taky, otevřeli registr a rovnou si to tam nějak označkovali, že je viděli
    OMNISLASH
    OMNISLASH --- ---
    ja prinesl zbrane rovnou s zadosti. pani mi rekla, ze se maji prinest az pri vyrizeni.. ale ze tedy, kdyz uz je tam mam, tak na to koukne, at je nemusim tahat priste a at pak jen pri vyzvednuti vzkazu / pripomenu, ze uz na ne ona koukala pri te zadosti. ova
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    GILHAD: já teď obnovoval a myslím že mi žádná výzva nepřišla. Jediné co, tak mi paní zavolala, že mi končí zbroják, což jsem naopak kvitoval s povděkem.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    REDSNAKE: Jeste vic prace by si usetrili, kdyby ty vyzvy neposilali, ale to by ji usetrili i nam
    REDSNAKE: http://zbranekvalitne.cz/legislativa/119/2002#p29
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    NAVARA: zákon o daních z příjmu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam